مقاله های مرا در مجله موفقیت و سایر نشریات کثیر الانتشار مطالعه فرمایید

محمد حسین مهر یزدان مشاور بازاریابی و فروش

کتابخانه الکترونیک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

شما می توانید با کلیک کردن در اینجا مستقیماً به لیست کتابها بروید ولیکن ما به شما پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را که مربوط به اهداف شکل گیری این بخش است را ابتدا مطالعه و درجهت بهبود اینکار ما را یاری رسانید و بعد ار آن به لیست کتابها بروید.

کتابخانه الکترونیک وب سایت ما و شما درزمانی فعالیت خود را آغاز می‌نماید که متأسفانه به دلایل بسیار زیادی کشور عزیزمان ایران دچار فقر مطالعه شده است و شاید اگر نتوانیم این قضیه را به تمام مردم کشورمان نسبت دهیم و سطح مطالعه آزاد ( یعنی مطالعه‌ای که برای محصلین حوزه‌های مختلف که برای فعالیت علمی خود در هر مقطعی انجام می‌دهند را حذف نماییم و زمانی که سایر هم‌وطنان عزیزمان در این کشور برای ارتقاء سطح دانشی و مهارتی خود در حال مطالعه کتاب هستند) را در نظر بگیریم . مسلماً با عدد بسیار کم و غیرقابل‌توجیه 2 دقیقه در روز مواجه می‌شویم.
این در صورتی ست که بنا گزارش‌های اعلام‌شده تعداد کاربران یکی از شبکه‌های اجتماعی در همین تاریخ یعنی سال 96 بیش از 4 میلیون نفر است و سهم مصرف هر کاربر ایرانی فقط در این شبکه به‌طور میانگین 12 دقیقه است. این دو  عدد را هنگامی‌که در هم ضرب می‌کنیم به عدد 48 میلیون دقیقه می‌رسیم .که اگر آن را بر تعداد دقایق و ساعت تقسیم نماییم و سپس این عدد را به سال تبدیل نماییم به عدد بزرگ 91 سال می‌رسیم. یعنی تعداد دقایق مصرف‌شده کاربران ایرانی در این شبکه اجتماعی و درمجموع زمانی که فقط در یک روز صرف می‌کنند معادل 91 سال است. این عدد فارغ از دلایل و الزامات نیاز به شبکه‌های اجتماعی، عددی بسیار بزرگی ست که اگر این زمان برای انجام یک هدف والا توسط مردم عزیزمان صرف می‌شد مسلماً اگر نخواهیم خیال‌پردازی کنیم می‌توانست پشتوانه بسیاری از کارهای نیک گردد. به‌طور مثال همه ما از اوضاع و مدل‌های آموزشی در سطوح مختلف گله‌مندیم و یا نحوه تدریس در مقاطع مختلف با آنچه در عمل موردنیاز است را موردنقد خویش قرار می‌دهیم درحالی‌که نه خودکاری می‌کنیم و همش منتظریم تا دیگران کاری را برای ما انجام دهند.با توجه به اعداد بالا می‌خواهم سناریویی را برای شما مطرح کنم که در آن بسیار راحت‌تر می‌توانستیم از این زمان‌ها (که این مثال فقط کارکرد یک روز ما در یک شبکه اجتماعی ست و اگر این رقم را در 365 روز سال ضرب نمایید و درمجموع شبکه‌های اجتماعی دیگر را نیز در نظر بگیرید مسلماً با عددی مواجه خواهید شد که برایتان غیرقابل‌باور است.) برای برنامه‌ریزی، تولید محتوا، پیدا نمودن روش‌های بهینه در آموزش، نیازهای حال حاضر و آینده کشورمان ایران و آموزش هر انسان بر اساس استعداد و توانایی خویش و تبدیل آن‌ها به نیروی متخصص موردنیاز جامعه کمک نماییم. به قول ترانه‌سرایی که نامش را در خاطر ندارم

از این و اون نیست........
از ماست که بر ماست......

امیدوارم با خواندن مطالب بالا اندکی تغییر کوچک توانسته باشیم در دیدگاه شما انجام نموده باشیم و بتوانیم از شما نیز به دلایل زیر کمک بخواهیم:
1-    دوست عزیز شما هنگامی‌که در حوزه موردعلاقه مطالعه می‌نمایید با دیدگاه‌ها و روش‌های علمی بالاتری آشنا می‌شوید و درنتیجه این موضوع باعث می‌گردد که با افزایش سطح علمی شما ، از اساتید در آن حوزه بخواهید موارد و دانش بالاتری از سطح دانشی شما مطرح نمایند. درنتیجه این موضوع به ارتقاء سطح دانشی اساتید عزیز نیز به‌صورت غیرمستقیم کمک می‌نماید و درنهایت به افزایش سطح علمی و دانشی کشور عزیزمان. این موضوع را بنده امتحان کرده‌ام و باهم اندیشه‌ای مختلف با مخاطبان و دانشجویانم به سطح بسیار بهتری از حوزه علمی و عملیاتی خاص در آن دوره دست پیداکرده‌ایم. یادتان باشد نگویید خوب من که یک نفرم نه بیایید هر چه بیشتر در پیدایش دیدگاه مثبت با یکدیگر در سطح تعاملات معنادار خویش در شبکه‌های اجتماعی و غیره بهره برده و بدانیم: قطره، قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.
2-    در مورد من نکته‌ای که در این چند سال بسیار به من کمک نمود تا بتوانم چه در بازار رقابتی حضوری پررنگ و خوبی داشته باشم و چه موجب گردید که دیگران از کمک کردن به من در راهم دریغ ننمایند.داشتن این طرز فکر بود که برای ارتقای سطح علمی و تجربی حوزه فعالیت خویش از هیچ کوششی دریغ نکنم و به کسانی که می‌توانند در این حرفه رشد نمایند کمک نمایم. باور بکنید یاری‌رساندن به دیگران به‌قدری به من کمک کرد که بسیاری از پل‌های پیش رویم را مدیون حضور این عزیزان در کنارم هستم کسانی که هیچ آشنایت ی  با یکدیگر نداشتیم.
هنگامی‌که این مهم را انجام دادم و به صورت‌های مختلف به این دوستان عزیز کمک رساندم دقیقاً درجاهایی به من کمک شد که باور کردنش برایم بسیار سخت است من اسم این کار را دست خدا گذاشتم. چون با کمک به افزایش دانش و رتبه آن‌ها در حوزه‌ای که به‌طور مثال من اندکی دانش و تجربه‌ای از دوستان بیشتر داشتم. موجب شد برای اینکه بتوانم در این میان و در بین سایر همکاران و دوستانم و شاید رقبایم حرفی برای گفتن داشته باشم.  خودم را متعهد به سطح اعلی نمایم و هرروز سعی نمایم نکته‌ای بیاموزم و یا درسی را فراگیرم.

بابت این موضوع برای اولین روزهای شروع این بخش تعدادی از کتاب‌هایی را که اجازه انتشار آن به‌صورت رایگان برای ما مقدور بود فراهم کردم. چون بنا به دلایل بیان‌شده بالا اوضاع نشر و ناشران عزیزمان اصلاً خوب نیست و بسیاری از این عزیزان فقط برای عشق و علاقه‌شان همچنان در این حوزه فعالیت می‌کنند . لذا حتی اگر کتاب الکترونیکی را خریداری کرده باشم و مطالعه کرده باشم روا نیست که آن را به هر صورتی در این مکان به‌صورت رایگان با شما به اشتراک بگذارم و آن‌هم به دلیل حمایت معنوی از این عزیزان. ولی نکته‌ای که در این قسمت این مهم را نیز تحت پوش قرار می‌دهد، خلاصه کردن بعضی از کتب است که می‌توانند در این حوزه‌ها بسیار به کار شما آید که در صورت علاقه‌مند شدن نسبت به تهیه اصل این کتاب‌ها اقدام نمایید. و نکته بعدی آن است، آن دسته از کتاب‌هایی که به‌صورت کامل و رایگان در اختیار شما عزیزان قرارگرفته است با اجازه خود ناشران بوده و یا خود ناشران نیز آن را به‌صورت رایگان منتشر کرده‌اند.
این برنامه ابتدایی برای این بخش از وب‌سایت ماست که در جهت برنامه‌های آتی ، چاپ و انتشار مقاله‌های به‌روز علمی در حوزه‌های بازاریابی و فروش، موفقیت‌های شخصی، برندیگ، و برند شخصی و عارضه‌های سازمان و رهبری و مدیریت در زندگی و کسب‌وکار با کمک اساتید و عزیزان این حوزه در اختیار شما قرار خواهد گرفت که به‌تبع بعضی از این اقدامات با دریافت وجه از شما امکان‌پذیر است.
در پایان امید است این اقدام کوچک بتواند به افزایش سطح دانشی و علمی شما عزیزان که همواره رسالت من و تیم همکار بنده بوده است کمک نماید و یادتان نرود اگر کتاب و یا مقاله‌ای که توانسته زندگی شمارا تغییر دهد و یا نکات مثبتی را برایتان ایجاد نماید.با حفظ حقوق معنوی آن با ما به اشتراک بگذارید که ما نیز به‌عنوان حلقه‌ای از این مجموعه بتوانیم آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم.
در ادامه می‌توانید لیست این کتاب‌ها را ملاحظه نمایید و هرکدام که دوست داشتید دانلود و مطالعه نمایید. امید است روزبه‌روز بر تعداد خواندگان و تعداد این کتاب‌ها اضافه شود.

همراهی استاد محمد حسین مهریزدان در شبکه های اجتماعی