ساخت صفحه بیزنسی فیس بوک

صفحه کسب و کار فیس بوک خود را چگونه حرفه ای کنیم؟

1 1 1 1 1

صفحه کسب و کار فیس بوک خود را چگونه حرفه ای کنیم؟

امروزه همه ما برای توسعه کسب و کارهایمان به شبکه های اجتماعی نیازمندیم و هرچه آنها حرفه ای تر باشند می توانند موقعیت های بهتری را برای ما به ارمغان آورند و به ما در ایجاد شبکه های ارتباطی درست مطابق با بازار هدفمان کمکان کنند و اگر درست از آنها استفاده شود به شرط آنکه اصول اولیه و زیربنایی را به شکل درست به کار گرفته باشیم می توانند به سرعت ما در گسترش شبکه های ارتباطی کمک شایانی نمایند.در همین راستا می خواهیم به یکی از قدرتمند ترین آنها در این مقاله پرداخته و نحوه ساخت یک صفحه قدرتمند کسب و کار را در فیس بوک شرح داده و شما را با تام اجزای آن آشنا نماییم.به شما خاطر نشان می کنم این مقاله یکی از قدرتمند ترین و بهترین مقاله ها در زمینه حرفه ای شدن شما و صفحه کسب و کارتان می باشد. و شما را به خواندن ادامه مقاله دعوت می نمایم.

اگر شما هم میخواهید در یک دوره دیجیتال مارکتینگ کارآمد شرکت کنید ما به شما دوره دیجیتال مارکتینگ دکتر مهریزدان را پیشنهاد میدهیم دوره ای که در آن شما به یک دیجیتال مارکتر حرفه ای تبدیل میشوید

اگر دوست دارید به یک مذاکره کننده خوب تبدیل شوید دوره مذاکره و آموزش مذاکره دکتر مهریزدان مدرس مدیریت صنعتی و مشاور فروش و بازاریابی متعلق به شماست اگر دوست دارید در یک دوره فروش کارآمد نیز شرکت نمایید ثبت نام در دوره فروش و فروشنده حرفه ای دکتر مهریزدان و اگر میخواهید توسط یکی از مشاوران برجسته برندسازی و تبلیغات ایران به یک برند شخصی خوب تبدیل شوید در دوره برندسازی شخصی شرکت کنید.

 

راهنمای گام به گام صفحه بیزینسی فیس بوک آیا این کتاب برای من مناسب است؟

صفحه تجاری فیس بوک بستری برای بازاریابی رسانه های اجتماعی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​بسیار عالی است. در فیس‌بوک می‌توانید با به‌روزرسانی‌های خبرهای کسب و کار خود که به صورت روزانه پست میکنید، محتوا را به اشتراک بگذارید، با طرفداران تعامل کنید و برند خود را تبلیغ کنید.
داشتن یک صفحه تجاری فیس بوک مزایای متعددی دارد. این یعنی شما فضای دائمی برای تبلیغات خود در بستری به نام فیس بوک دارید. شبکه اجتماعی که در حال حاضر با نام متا میشناسید همچنین فیس بوک در بسیاری از نقاط دنیا به عنوان یک ابزار فروش عمل می کند.مسلما شما عزیزانی که به دنبال صادرات و تبلیغات محصولات خود در یک بستر آنلاین مطمئن میگردید، فیس بوک جای شماست چون بسیاری از کشورهایی که در حال حاضر مقصد صادراتی ما هستند مانند عراق، سوریه، لبنان و قطر و بسیاری از کشورهای اروپایی از شبکه اجتماعی فیس بوک برای تعامل و بیزنس خود استفاده مینمایند. پس خواندن این مقاله و علاوه بر آن مقاله چگونه یک صفحه بیزنسی فیس بوک بسازیم در همین وب سایت به شما بسیار کمک می نماید. 

امپریال برند آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگی است که سالها برای بسیار ی از کسب و کارهای ایرانی در فیس بوک اقدام به راه اندازی صفحه فیس بوک و تولید محتوای هدفمند با توجه به فرهنگ و آداب و رسوم تجارت در کشورهای مقصد نموده است و توانسته با استفاده از ابزار تبلیغاتی فیس بوک به برندسازی و فروش محصولات این شرکتها در کشورهای هدف بپردازد و شما میتوانید برای تماس با کارشناسان امپریال برند با ما در تماس باشید

ایجاد و نگهداری یک صفحه تجاری فیس بوک رایگان است.
و انجام این کار آسان است. یکی از بزرگترین مزایای داشتن یک صفحه تجاری فیس بوک این است که ایجاد آن آسان است. می توانید وارد حساب کاربری فعلی فیسبوک خود شوید یا یک حساب جدید ایجاد کنید و با پر کردن فیلدهای اطلاعات مورد نیاز، کسب و کار خود را راه اندازی کنید. هنگامی که صفحات کسب و کار شما ایجاد شد، می‌توانید با ارسال به‌روزرسانی‌های وضعیت و عکس‌ها در جدول زمانی خود و تعامل با طرفداران از طریق لایک، نظرات، اشتراک‌گذاری و غیره، تبلیغ آن را شروع کنید.

facebook animaton

کاملا مطمئن نیستید که این کتاب برای شما مناسب است ؟ توضیحات زیر را برای اینکه این را بدانید  که آیا سطح شما با آنچه که می خواهید تطابق دارد یا خیرمطالب زیر را مطالعه نمایید

مقدماتی:محتوای مقدماتی برای بازاریابانی است که تازه به این موضوع رسیده اند . این مطلب به طور معمول شامل دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه کار با منظور بازاریابی و یادگیری اصول آن میباشد.راهنمای مقدماتی در مورد اینکه " چگونه از فیس بوک برای کسب و کار " استفاده کنیم را بخوانید .

متوسطه: این مقاله در این سطح قرار دارد که محتوای متوسط برای بازاریابانی است که با موضوع آشنایی دارند اما تنها تجارب پایه و ابتدایی در اجرای استراتژی ها و تاکتیک ها در مورد موضوع را دارا می باشند. این مطلب اصولا موضوع را پوشش می دهد و به سمت معلوم کردن کارکردهای پیچیده تر و نمونه ها پیش می روند . بعد از خواندن آن ، شما جنبه های برجسته تری را از بازاریابی داخلی احساس می کنید

پیشرفته: محتوای پیشرفته در مورد بازاریابانی است که دراین موضوع کارشناس هستند یا میخواهند که بشوند. در این بخش ما از طریق ویژگی های پیشرفته از جنبه بازاریابی داخلی  به شما کمک می کنیم که روی موضوع تسلط کامل پیدا کنید.پس از خواندن آن ، شما نه تنها برای اجرای استراتژی ها و تاکتیک ها ، بلکه برای آموزش دیگران که چگونه موفق شوند احساس آمادگی پیدا می کنید.

این بدین معناست که نمایش اطلاعات در یک چارچوب جدید روی رفتار و اعمال ما تاثیر می گذارد.

برای همین منظور این مبحث بزرگ را به صورت زیر دسته بندی نموده ایم که می توانید با زدن بر روی هر لینک زیر به بخش مورد نظر دست رسی پیدا کنید ولیکن پیشنهاد می دهیم کل این منبع ارزشمند را مطالعه نمایید.

بخش اول: 6 ویژگی time line که شما باید بدانید

بخش دوم: بهترین شیوه برای استفاده از Facebook Time line

نمونه هایی از صفحه time line بیزینس های بزرگ       

نتیجه گیری و منابع

بسیاری از شرکت ها از تغییرات جدیدی که در time line شان پیش می آید هراس دارند. استفان ترل، معاون ارشد رئیس جمهور از برند سازی برای life line program در مصاحبه با سن خوزه مرکوری نیوز می گوید: " این مسئله حقیقتا یک مشکل ارتباطی بین ما و مشتری ایجاد میکند".

یک نگاه تازه به شبکه اجتماعی ،باعث ایجاد منحنی های یادگیری و فراگیری از برندها و مخاطبین دیگر میگردد.سام لسین ، مدیر محصولات در فیس بوک می نویسد:" این یک چیز بسیار بصری و دیداری است"این تاکید بر بصری بودن time line به تازگی تبدیل به یک مسئله برجسته در دنیای بازاریابی آنلاین شده است.

تعدادی از سیستم عامل های مبتنی بر تصویر، از جمله pinterest  ، Instagram  و slide share وجود دارند . در حال حاضر بیانیه ای قوی در مورد اینکه چگونه یک محتوای بصری می تواند روی نتیجه کسب و کار تاثیر بگذارد ساخته شده است.
جای تعجب نیست،تصاویر بخش مهمی از قسمت های یک محتوا می باشد که hub spot   درصفحه فیس بوک به اشتراک میگذارد. تصاویر ،هزاران دیدگاه و نظر را به خود جلب می کنند و افراد بیشتری را نسبت به انواع محتواهای دیگر؛درگیر می کنند

در این کتاب ، ما به شما در ساخت صفحه فیس بوک بیزینسی تان از طریق ویژگی های جدید، و چگونگی استفاده از آنها برای بازاریابی کمک خواهیم کرد.همچنین،چندنمونه از کسب و کارهایی را که از طریقtime linefacebookتوانستند کارهای فوق العاده ای انجام دهند را به شما معرفی می کنیم

 

6 مورداز ویژگی های facebook time line که شما باید بدانید

فیس بوک

فیس بوک تایم لاین همراه با مجموعه ای از ویژگی های جدید که بر آنچه که یک کسب و کار می تواند و نمی تواند روی پلت فرم های اجتماعی تاثیر بگذارد ، به کارمی آید.برخی از ویژگی های جدید برندهای انعطاف پذیری را ارائه می دهند در حالی که دیگر سازمانهای محدود شده به پیروی از دستور العمل های خاص نیاز دارند . در این بخش ما می خواهیم در مورد این ویژگی های جدید جهت راه اندازی یک facebook time line صحبت کنیم.

روی جلدتان عکس (cover photo) قرار دهید

ابعاد تصویر باید 315*851 پیکسل باشد. یک تصویر که نشانگر برندتان باشد را انتخاب کنید و از ایجاد آن به خودتان ترس راه ندهید سیاست هایی در فیس بوک که کاور فوتو ها نمی توانند آنها را شامل شوند :
1-    اشاره به ویژگی ها و یا اقدامات فیس بوک
2-    قیمت یا اطلاعات خرید
3-    اطلاعات تماس
4-    cAlls-to-Action

کاور فوتوی شما نباید غیر حقیقی ، فریبنده و یا گمراه کننده باشد و از مالکیت فکری اشخاص ثالث تجاوز کندتصویر پروفایلتان را تنظیم کنید

تصویر پروفایل خودتان را تنظیم کنید ، تصویری که در کنار هر یک از آپدیت ها در روی دیوار و در news feed کاربرانتان نمایش داده خواهد شد.یک تصویرمتناسب با اندازه 180*180 پیکسل انتخاب کنید آین تصویرهمچنین زمانی که به اندازه 32*32 پیکسل کوچک  شده باشد خوب به نظر می رسد. این تصویرهمراه با هر مطلب یا هر تبلیغاتی که شما اجرا میکنید ظاهر میشود. یک لوگو انتخاب بزرگی در اینجا به حساب می آید.

نظرات و برنامه ها (view&App) راسازماندهی کنید

طراحی جدید مدلهای عکس، لایک ها و برنامه ها در بالای صفحه شما در زیرکاور فوتو قرار دارد.عکس در وهله اول بصورت خودکار به همان شکل گذاشته می شود اما مدیران صفحه می توانند سایر ویژگی های مهم را برای آن مجددا تنظیم کنند . بطور کلی در مجموع 12 تا برنامه می توان در اینجا نشان داده شود  

ستاره دار کردن، پنهان کردن ، وصل کردنSTAR, Hide, pin

شما میتوانید مطالبتان را با گزینه *(ستاره) مهم نشان دهید و با آیکون مداد آنها را پنهان کنید  و یا به طور کامل حذف کنید.همچنین می توانید از طریق آیکون PIN یک موضوع و یا گزارش خاص را تا 7 روز بالای TIME LINE خودتان داشته باشید . این به آن معناست که شما می توانید پست های خاصی را هایلایت کنید و آنها با بروزرسانی های اخیر از جلوی دید کنار نمیروند و باز هم مشخص هستند.

فعال کردن پیام ها

ادمین اکنون می تواند به کاربران اجازه دهد که پیام های شخصی خودشان را ارسال کنند . این ، کار را برای برندها در جهت اینکه بتوانند بطور خصوصی با طرفدارانشان صحبت کنند راحت تر می سازد. زمانی از این قابلیت استفاده کنید که نیاز به بحث در مورد یک موضوع یا مسئله خدمات مشتریان بصورت عمیق تر دارید

نقاط عطف

طراحی جدید همچنین به مدیران اجازه می دهد ویژگی دیگری به نام نقاط عطف (milestones) را در صفحه خودشان داشته باشند.
این اجازه میدهد تا مدیران صفحه برخی از بزرگترین دستاوردهای کسب و کاری خودشان را مانند رشد طرفداران ، جوایزی که برنده شدند، عرضه محصولات و... را هایلایت یا برجسته نمایند

تصاویر مربوط به نقاط عطف در ابعاد 843*403  پیکسل تنظیم می شود . شما یک نقطه عطف جدید ( یا قدیمی) از طریق update bot ایجاد میکنید که شما را بی درنگ به اطلاعات ورودی در مورد نقطه عطفتان می رساند.

  

بهترین روش های استفاده از facebook time line

هر زمان time line دوام و ماندگاری محتوای فیس بوک را تغییر دهد، آن زمان باید روش استفاده از facebook را تغییر دهیم .در حال حاضر که time line  برای همه کاربران فیس بوک آماده است ، تغییری که در بالا به آن اشاره شد به معنی یک چیز بسیار مهم برای بازاریابان فیس بوک است که نشان میدهد دوام یک بروز رسانی رو به افول است و هنگامی که بازاریابان تشخیص می دهند که time line دوام محتوای فیس بوک را تغییر میدهد باید روش استفاده از facebook را تغییر دهند.

انتشار محتوای بصری

طراحی جدید صفحه  time line تاکید زیادی بر محتواهای بصری مانند تصاویر و فیلم ها دارد ، بنابراین به نفعتان است که از آن استفاده کنید. بر اساس یک مطالعه داخلی فیس بوک " پست هایی که شامل آلبوم یا عکس هستند 2 برابر بیشتر از سایر پست ها می توانند تعامل ایجاد کنند" چرا که تصاویردر صفحه شما، بزرگتر و برجسته تربه نظر می آیند پس برای ارسال بهتر مطالب بصری در فیس بوکتان یا برای تبدیل محتواهایتان به یک چیز جالب و لذت بخش : روی عکس ها،نمودارها، اینفوگرافیک ها و محتواهای تصویری دیگر فکر کنید .
شما همچنین می توانید همیشه از آن ها در شبکه های دیگری که تصویری هستند مانند  pinterest، و همچنین گوگل پلاس استفاده کنید
بعنوان مثال : انواع مختلف تصاویر پست های hubspot در صفحه فیس بوک: که شامل تصاویر کارکنان و مشتریان ، رویدادها ، مطالب بازاریابی و مسابقات است را بررسی کنید

فیس بوک

ویژگی custom tabs درViews & Apps

متاسفانه، با طراحی جدید برای صفحات time line فیس بوک دیگر برای مدت طولانی اجازه نمیدهد که یک tab به طور پیش فرض برای صفحه بیزینسی خودتان تنظیم کنید .تمام بازدیدگنندگان صفحه جدید به طور خودکار به صفحهtime line  هدایت می شوند.

این بدان معنی است که اگر از app hubspot استفاده کنید شما مطمپن می شوید که خیلی ها میتوانند شما را در نگاه اول ببینند که میشود گفت:شما میتوانید برنامه ها(app) یا دیگر برنامه های سفارشی / tabs را در قسمت views and apps ذر زیر کاور فوتو خودتان نمایان کنید.همان طور که در بخش اول این کتاب ذکر شد ، از تنظیم مجدد آیکون های views and apps در قسمت highlight tab که منجر به راهنمایی افراد می شود اطمینان حاصل کنید

فیس بوک

 

ویرایش تصاویر

شما می خواهید مطمئن شوید که بهترین تصاویر ممکن را برای نشان دادن آیتم ها در نوار view&apps ایجاد  کرده اید.راهی که منجر می شود که این تصاویر بصورت سفارشی در صفحه شما ظاهر شود این است که به پنل مدیریت بروید (admin panel)، روی manage کلیک کنید.در قسمت (apps) روی edit setting کلیک کنید.سپس شما میتوانید تصویرجدیدی که دارای ویژگی های مطلوبتان است را در برنامه آپلود کنید ( ابعاد عکس باید 74*111 پیکسل باشد)

فیس بوک

بهترین پست هایتان را هایلایت کنید

مطمئن شوید که محتواهای مهمتان را در معرض دید بازدیدکنندگان صفحه تان گذاشته اید . برای انجام این کار در قسمت manage permissions با فعال کردن everyone can post to hubspots time line تنظیمات پیش فرض خودتان را ایجاد کنید

فیس بوک

فیس بوک

برای هایلایت شدن پست هایتان و اینکه آنها به چشم بیایند شما نیاز دارید که آنها را درجای مناسبی درtime line قرار دهید ( آنها در عرض کامل time line قرار بگیرند") پس به قسمت  activity log دسترسی پیدا کنید و highlight on time line  را برای ستاره دار کردن پست های خاص انتخاب کنید

هر 7 روز یک بار تبلیغات جدیدی رااتصال بدهید

همانطور که قبلا گفته شد، مدیران قادر به اتصال محتوا در بالای صفحات خودشان به مدت یک هفته می باشند.از این ویژگی در جهت ترویج چیزهایی که خودتان می خواهید .(مثلا رویدادها،پیشنهادات جدید بازاریابی ، دیگر مطالب بسیار جذاب و ... )در بالای صفحه تان که مشاهده آنها را توسط بازدیدکنندگان امکان پذیر می سازد ، استفاده کنید.

فیس بوک

مطالب و موضوعات اتصال داده شده در زیر status update compose box ظاهر خواهد شد هر هفت روز یکبار آن را به روز رسانی کنید.برای آپدیت آن روی آیکون مداد در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و pin to top  را انتخاب کنید

بیش از یک بار در روز انتشار دهید

در قانون و قاعده کلی قدیمی فیس بوک برای اینکه تمام توجهات خاص را به پست هایتان جلب کنید به این صورت بود که به طور منظم باید پست می گذاشتید اما برای اینکه پست هایتان حالت اسپم نگیرد و مورد بازدید قرار بگیرند باید تنها یک بار آن را انتشار میداید اما ما امروز اینجا هستیم تا بگوییم این قانون دیگر نباید مورد استفاده قرار بگیرد
ارسال یک بار در روز در ارتباط با الگوریتم edge bank بدان معنا است که پست شما تنها دارای یک محدوده کوتاه از زمان خواهد بود که مردم به احتمال زیاد آن را خواهند دید . هنگامی که پست های 3 ساعت اخیر شما قدیمی می شود ، پست شما به سرعت توسط گروه دیگری از آپدیت ها لغومیگردد که که پست ها یا داستان های برتر در اخبار کاربران میگردد.
در صفحه hubspot فیس بوک ، ما پست ها را هر ساعت تست میکنیم. هر یک ساعت ، یک گروه کاملا متفاوت از کاربران لایک میکنند ، کامنت میگذارند  و محتواها را به اشتراک می گذارند . نه تنها کاهش طرفداران را شاهد نخواهیم بود بلکه ، این استراتژی همچنین طرفدارانی را در آخرین به روز رسانی برایمان به ارمغان می آورد . حتی آنها ممکن است مقدار بیشتری محتواهای شما را دوست داشته باشند . ما لزوما توصیه نمیکنیم که هر ساعت پست ارسال کنید مگر اینکه شما طرفداران زیادی در فیس بوک داشته باشید و در حال ایجادحجم بالایی از محتوا باشید.  نکته این است که یک بار در روز را نمیتوان قطع کرد.  

نمونه هایی از صفحه time line بیزینس

نگاهی به چگونگی ساخت صفحه فیس بوک توسط برندهایی که در حال ایجاد آن هستند

اکنون که شما از ویژگی های جدید فیس بوک آگاه هستید و نحوه استفاده از آن را برای بازاریابی می دانید آیا برای دیدن آنچه که برندهای دیگر با time line انجام داده اند کنجکاو نیستید؟

نگاهی به چگونگی ساخت صفحه فیس بوک این برندها بیاندازید و از آنها بعنوان یک منبع الهام بخش برای صفحه خودتان استفاده کنید

بهترین استفاده از pin


Pin  به شما اجازه درج یک موضوع را به بالای صفحه time line خود تا 7 روز پس از آن که توسط موضوعات دیگر از نظر پوشانده نشود می دهد .نگاهی به چگونگی استفاده از starbucks از ویژگی های pining بیاندازید

فیس بوکپرچم نارنجی رنگ کوچک در بالای پست نشان می دهد  که آن پست در بالای  استارباکس  time line،  pin شده است و نظرات ، لایک ها و اشتراک گذاری هایی که شما در پائین میبینید نشان دهنده تاثیری است که pin کردن یک موضوع دارد.اگرشما یک محصول دارید که از نظر بصری جذاب است ، امکان استفاده از ویژگی های جدید فیس بوک برای به نمایش گذاشتن آن را به کارببرید تا اینکه مردم مایل شوند بدانند شما چه چیزی را برای ارائه گذاشته اید.اگر شما چیزی را می فروشید که کمتر از نظر بصری جذاب است ، از این حوزه برای هایلایت کردن call to action ، پیشنهادات بازاریابی و تبلیغات دیگر که شما خصوصیات آنها را دوست دارید استفاده کنید.


پس pin گذاری یک فرصت مناسب برای هایلایت پیشنهادات بزرگ در یک مکان برجسته در صفحه خودتان است که در آن طرفدارانتان نیز می توانند آن را به اشتراک بگذارند

چگونه از ویژگی هایلایت کردن استفاده کنیم؟

زمانی که یک موضوع بیشتر از بقیه مد نظر شماست و آن را هایلایت می کنید (با کلیک کردن روی آیکون ستاره) شما آن را وسیع تر( تو چشم تر) از بقیه خواهید دید پس آن فضای بیشتری در time line شما اشغال خواهد کرد
کمپانی نرم افزاری jive  ، کاربرد فراوانی از ویژگی star که باعث می شود یک موضوع انتخاب شده به اندازه عرض صفحه شده و گسترش بیابد ، ایجاد کرد. شما می توانید این مفهوم را در تمام محتواهایتان به کار ببرید . در slide deck ها، کتاب های الکترونیکی ،webinar و... فقط مطمئن شوید که شامل همه اقدامات در انتهای هر قسمت از محتوا باشد که زمانی که طرفداران شما در حال استفاده از محتوای شماهستند به یک راهنما تبدیل شوید و یا دوباره تغییر حالت دهید

کاورفوتوی بزرگ

یک کاور فوتو ایجاد کنید که هم بتواند بازتابی از یک برند و هم تحریک کننده بصری باشد. برای مثال  hubspot رنگ نارنجی را برای اینکه tagline اش شناخته شود ترکیب کرده است .

فیس بوکویژگی Call To Action

شما نمی توانید همه جوانب را در عکس(کاور فوتو) تان داشته باشید اما می توانید آنها را نزدیک به عکس روی جلد بزنید. اگر شما می خواهید call to action به طور دائم بیش از یک pin 7 روزه داشته باشید، از toolbar که در گوشه سمت راست پایین تر از کاور فوتو برای نمایش call to action مانند آنچه کمپانی  distilled ( در عکس)   انجام داده است ، استفاده کنید

فیس بوکشما میتوانید 12 برنامه را  به طور مستقیم در این منطقه قرار دهید.اگر شما از صفحه فیس بوکتان برای تولید کردن نیرو استفاده میکنید باید این قسمت از فیس بوکتان مورد استفاده قرار گیرد.
Distilled از طرفدارانش خواست این را در لیست ایمیلشان انتخاب کنند اما شما می توانید از این قسمت برای جمع آوری محتواهای در حال اجرا، ترویج دادن یک کتاب الکترونیکی جدید که شما آن را راه اندازی کرده اید و یا جمع آوری ثبت نام کنندگان وبیناری که شما میزبان آن هستید استفاده کنید.

نمایش دادن apps

علاوه بر call to action شما همچنان می توانید از app area برای به نمایش گذاشتن برنامه های خودتان هم به خوبی استفاده کنیدنگاهی به چگونگی آنچه که jerry&ben با استفاده از امتیاز جدید از apps در یک طرح به کار بردند بیاندازید.
 Ben&jerry از apps های رایج مانند " events"،"notes"، که هر دو برنامه را با یک مانع کوچک برای ورود شما، فقط بعنوان شخصی که از خارج فیس بوک آمده اید "(بعنوان یک بازدید کننده) قرار داده بودند،استفاده کردند

فیس بوکاما آنها همچنین در برنامه های تعاملی بیشتری که خودشان طراحی کرده بودند سرمایه گذاری کردند. مانند whirled map که شما را همه  جا میچرخاند تا به صفحه  facebook ben&jerry  در کشورهای دیگر هدایت کند.

تنظیمات نقاط عطف

نقاط عطف به کسب و کارها اجازه می دهند که دستاوردهای خودشان ، نسخه های جدید محصولات ،افزایش طرفداران،استخدام های کلیدی،حوادث و رویدادها،جوایز و ...
صفحه lance armstrongs livestrony از این ویژگی بلافاصله با تنظیم یک نقطه عطف برای بازکردن  مرکز سرطانlivestrong  وpin کردن آن در بالای صفحه خود برای اینکه بیشتر در معرض دید قرار بگیرد استفاده کرد.این سازمان همچنین برای به روز رسانی فعالیت های گذشته خودش از قبیل تاریخ تاسیس به عقب برگشت.

فیس بوکپرکردن نقاط عطف برای رویدادهای گذشته کمک میکند تا یک داستان تاریخی درباره رشد شرکت خودتان بگویید اطمینان پیدا کنید که دارای یک تصویرمانند  livestrong که نقطه عطف شما را جذاب میکند و شامل یک شرح کوتاه برای ارائه به طرفدارانتان باشید.

نتیجه گیری و منابع

شما دارای یک برتری رقابتی برای نفوذ در  time line فیس بوک هستید پس داستان کسب و کار خودتان را بگویید.

پس از خواندن این کتاب، شما یک مزیت برای قدرت نفوذ در time line facebook و گفتن داستان کسب و کار خودتان و روشهای بکارگیری آن را دارا میباشید
شما هم اکنون می دانید چگونه از آپدیت های جدید فیس بوک برای ثابت کردن برندتان، معرفی همه موارد و ایجاد پیروان همراه استفاده کنید
اکنون بروید و این را امتحان کنید ، شما میتوانید بهترین روش ها را برای استفاده آن در جهت کمپانی تان به کار ببرید
موفق باشید و فراموش نکنید که از مطالب بصری( تصاویر) استفاده کنید

مخاطبان دوره:

حتما شما با خواندن این مقاله قصد دارید سایت خود را سئو نمایید و یا تبدیل به یکی از سئوکارهای خوب شوید. پس حتما در مسیرتان نیازمند آموزش سئو و یا مشاوره سئو هستید و علاوه بر آن میتوانید برای انجام پروژه سئو با ما در ارتباط باشید، لینک تماس با کارشناسان آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ وینت سئو در ارتباط باشید. وینت سئو سعی نموده است به عنوان یکی از بهترین شرکت سئو به بسیاری از کسب و کارهای دیجیتال خدمات سئو را ارائه نماید. آموزش سئو یکی از مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که توسط آن سئو سایت را انجام نمایید و سئوی سایت میتواند موجب افزایش درآمد شما شود.