زبان بدن

1 1 1 1 1

زبان بدن

تا حالا شده آدم‌های موفقی را تحسین کنی که به نظر می‌رسد (( همه‌چیز دارند؟))

تو آن‌ها را می‌بینی که با اعتمادبه‌نفس در جلسه‌های کاری صحبت می‌کنند و یا با خیال راحت در مهمانی‌ها گپ می‌زنند. آن‌ها کسانی هستند که بهترین شغل‌ها، مهربان‌ترین همسران،وفادارترین دوستان، کلان‌ترین حساب‌های بانکی و یا شیک‌ترین ویلاها رادارند.

ولی یک‌لحظه صبر کن! بسیاری از آن هل از تو باهوش‌تر یا باسوادتر نیستند، حتی خوشگل‌تر هم نیستند! پس قضیه چیست؟(بعضی از آدم‌ها فکر می‌کنند آن‌ها این ویلاها را به ارث می‌برند؛ برخی دیگر می‌گویند آن‌ها با این همسران ازدواج می‌کنند و یا اینکه صرفاً آدم خوش‌شانسی هستند. به گمانم باید این افراد در دیدگاهشان تجدیدنظر کنند.) تمام مواردی که در بالا نام بردیم حاصل یک‌چیز است: مهارت این آدم‌های موفق در برخورد با همنوعان انسانی خود.

ببین، هیچ انسانی به‌تنهایی به قله نمی‌رسد.آدم‌هایی که به نظر می‌رسد همه‌چیز دارند، در طول سال‌ها قلب‌ها و ذهن‌های صدها انسان دیگر را تسخیر کرده‌اند و با کمک آن‌ها بوده که توانسته‌اند به بالای نردبان کاری یا اجتماعی که انتخاب کرده‌اند برسند.

underline

آدم‌های حیرانی که پای نردبان ایستاده‌اند، اغلب به بالا نگاه می‌کنند و غر می‌زنند که آدم‌های موفق بالای نردبان آدم‌های افاده‌ای هستند.وقتی‌که مردان یا زنان بزرگ بالای نردبان، عشق، دوستی، یا کارشان را از آن‌ها دریغ می‌کنند، افراد پایین نردبان آن‌ها را اهل زد و بند می‌خوانند و یا آن‌ها را متهم می‌کنند به اینکه قدیمی هستند.بعضی‌ها آه و ناله می‌کند و دلشان می‌خواهد از حرص سرشان را به سنگ بکوبند.

copydoodle arrows

ولی به‌واقع آن‌ها چه چیزی دارند که دست به هر چیزی که می‌زنند طلا می‌شود!

bodylanguage mhm5 720x480

توی کیسه کلک آن‌ها چیست؟ توی آن کلی چیز پیدا می‌شود: موادی که دوستی‌ها را محکم می‌کند، سحری که بر اذهان پیروز می‌شود و جادویی که باعث می‌شود آن‌ها آدم‌ها را عاشق خودشان کنند.


بگذارید من به شما در طی این مسیر کمک کنم، و به شما کلک‌های کوچولویی را بگویم، اگرچه در حال حاضر به‌راحتی در اختیار شما قرارگرفته است، ولیکن من برای به دست آوردنشان تاوان سنگینی را پرداخته‌ام، رازهایی که هرلحظه می‌توانید زندگی‌تان را بهبود بخشید و از گسترش ارتباط‌های خو به‌خوبی استفاده کرده و مسیر موفقیتتان را طی کنید و به موفقیت برسید، من برای به دست آوردن تمام این رازها، بیش از 100 مقاله، کتاب، تحقیق، را مطالعه کرده‌ام.

و بسیاری از نکات را با طی کردن شرایط سخت تجربی به دست آوردم، شرایطی که اگر کوچک‌ترین اشتباهی می‌کردم، داستان مذاکراتی که در زندگی‌ام داشتم به‌صورت کلی تغییر می‌کرد، می‌دانم که چون این فایل‌ها را به‌صورت رایگان در وب‌سایتم قراردادم ممکن است آن ارزشی که باید برای شما داشته باشد، را از دست بدهد، ولی چیزی که مطمئن هستم، این است که کسانی که واقعاً بخواهند برنده میز مذاکرات زندگی‌شان باشند، راز این مطالب را پیداکرده و به‌درستی در مسیر موفقیت قدم می‌گذارند.

animat diamond color 1

این هدیه‌ای است به کسانی که می‌خواهند موفق شوند و برنده میز مذاکرات زندگی‌شان شوند،همیشه در زندگی‌ام چیزهایی که به دست آورده‌ام باعث موفقیت و ارزشمندی زندگی‌ام نشده است، چیزهایی که بخشیده‌ام موجب گردیده است موفقیت و احساس ارزشمندی در زندگی‌ام بکنم، شما می‌توانید این هدیه را به‌رایگان دریافت کنید و وقت و سرمایه زندگی خود را به‌خوبی طلایی سازید یا وارد وب‌سایت دیگری شوید که اوضاع شمارا بهبود دهد.

ولی این هدایا به‌عنوان شروع یک رابطه و اضافه شدن شما به‌عنوان یک نفر جدید در مدار زندگی من است، بزرگ‌ترین آرزوی من دیدن شما در قله‌های افتخار است و این را بدانید برای این امر مهم یکی از مؤثرترین راه‌ها یادگیری فنون ارتباط مؤثر و مذاکره در زندگی است که به‌وسیله آن می‌توانید انسان‌های طلایی را به زندگی‌تان اضافه کنید، برای این کار نیازی به هیچ عمل جراحی و تغییر چهره‌تان ندارید، فقط باید بیاموزید و تمرین کنید. در قله منتظرتان هستم، چون شما هم می‌آیید و من هم در حال حرکت به همان سمت هستم.


این نوشته ها برگرفته از 100 منبع نوشته شده در مورد زبان بدن، تجربیات شخصی، و کتاب دوست عزیزم، لیل لوندز است که به شیوه های ممکن و در سطح بسیار عالی آن را برایتان بیان می کنم، تجربیاتی که از مخاطبانم به دست آوردم و حرکت هایی که از نگاه کردن، گوش دادن، به مشتریان خود که هر کدامشان از مدیران اجرایی شرکت های بزرگ، زنهای خانه دار، شخصیت های مهم، دولتمردان و شکست هایی که به خاطر یک حرکت اشتباه در زندگی ام تجربه کرده ام، به دست آورده ام.

در این سال‌ها به‌عنوان یک مذاکره‌کننده، در خدمت بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی بوده‌ام و به‌عنوان مدرس اصول و روابط پایدار و زبان بدن، به بسیاری از دوستانم و مخاطبانم این موارد را آموزش داده‌ام، تمام این پیچیدگی‌ها را برایتان به زبان ساده بیان می‌کنم. شما یک قهوه و یک چایی بریزید و از این نوشته‌ها ذخیره راه موفقیت را بردارید مابقی داستان به عهده من است دوست عزیز و جدید من.

درصحنه زندگی هر حرکت فیزیکی که انجام می دهی، به طور پنهانی به هر کسی دور و برت است داستان زندگی ات را می گوید.سگ ها صداهایی را می شنوند که گوش ما قادر به ردیابی آن ها نیست، خفاش ها اشکالی را در تاریکی می بینند که از چشم ما پنهان می ماند . آدم ها هم حرکت هایی را انجام می دهند که خودشان هم متوجه آن ها نمی شوند، ولی قدرت فوق العاده ای برای جذب یا دفع دیگران دارند.هر لبخندی، هر اخمی، هر هجایی که به زبان می آوری و یا هر کلمه ای که به اختیار خودت از دهانت بیرون می آید، می تواند دیگران را به سمت تو جذب کند، و یا باعث شود آن ها از تو فرار کنند.

bodylanguage mhm2 720x480

این را فراموش نکن! در واقع بدنت را فراموش نکن! هر حرکتی که به بدنت می دهی در واقع دارد زندگی نامه تو را به نمایش می گذارد.

ممکن است با یک حرکت اشتباه باعث جذب افرادی شوید که قرار گیری آن ها در مدار زندگی تان بسیار برای شما خطرناک باشد. و همین افراد نگذارند شما بتوانید ارتباطتان را با افراد دیگر به درستی ایجاد نمایید .یا ممکن است شخصی که به علت یک رفتار اشتباه شما، شما اورا از خود رهاندید، همان شخصی باشد که بتواند موفقیت را برای شما به درستی ترسیم نماید. این شما هستید که موقعیت های خاص زندگی تان را به سمت خود جذب یا دفع می کنید نه هیچ کس دیگر

از این واون نیست   از ماست که برماست.

می‌خواهم در طی این مسیر تکنیک‌هایی را به شما عنوان نمایم که شما با انجام دادن آن می‌توانید شانس را به سمت خود جذب کنید، این شانس درون ارتباط‌های شما با دیگران نهفته است که چگونه می‌توانید آن‌ها را پای میز مذاکره به سمت خود جذب کنید این‌یک بازی مذاکره نیست، که یک‌طرف برنه باشد و یا بازنده.

در حقیقت این‌یک بازی ست که برنده شدن شما در آن به معنای این است که دیگران بخواهند هر طوری که شده در مسیر زندگی شما قرار گیرند و برای این کار سرو دست بشکنند، و این شما هستید که با معیار سنجشی که برای برند شخصی‌تان ایجاد کرده‌اید آن‌ها را سنجیده و اجازه می‌دهید ، آن‌ها به این امر افتخار کنند، یا بروند دنبال کار خودشان!!!

شما با تکنیک‌هایی که یاد می‌گیرید نه‌تنها می‌توانید از این تکنیک‌ها در جهت اصلاح حرکت‌های بدن خود استفاده بکنید، بلکه سریعاً می‌توانید به درون افراد رسوخ کرده و تفاوت حرکت‌های بدن آن‌ها در شرایطی که می‌خواهند برای شما فیلم بازی کنند، یا شمارا فریب دهند باحالتی که با شما صادق هستند را دریابید.

اگر قدرت تصور بالایی دارید ، لطفاً به این لیست نگاهی بی اندازید، این لیست پر از آدم‌های بانفوذی ست که برترین‌های دنیا را تشکیل می‌دهند، بعد از به یادآوردن چهره آن‌ها متوجه می‌شوید که آن‌ها برای نفوذ بیشتر و اضافه کردن به تعداد مخاطبانشان نیازی به تغییر چهره و یا حرکت‌های دیگری که بعضی از ما انسان‌ها در شبکه‌های اجتماعی‌مان برای افزایش تعداد طرفدارانمان انجام می‌دهیم نیازی ندارند.

به جرات می‌توانم بگویم 90 درصد آن‌ها چهره زیبایی ندارند، ولی آن‌ها کاری کرده‌اند که بتوانند راه نفوذ واقعی را پیدا کنند، آن‌ها برای خود طرفدار دائمی پیدا می‌کنند و کسانی را به جرگه خود اضافه می‌کنند که می‌توانند بدون آنکه از آن‌ها کاری را بخواهند، افراد طرفدارشان هر آنچه در توان دارند برایشان انجام دهند.

• ادوارد کندی، سناتور آمریکایی
• گوردون براون، نخست‌وزیر بریتانیا
• کریستینا لاگارد، وزیر اقتصاد فرانسه
• توماس دارت، کلانتری در ایالت ایلینویز
• آویگدور لیبرمن، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی
• ژواکیم گوژمان، قاچاقچی بزرگ مکزیکی
• نوری المالکی، نخست وزیر عراق
• سوسیلو بامبانگ یودیونو، نخست وزیر مالزی
• بوریس جانسون، شهردار لندن
• نورا الفیض، معاون وزیر آموزش زنان عربستان
• الیزابت وارن، استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد
• پل کاگامه، رئیس جمهور رواندا
• نیکلاس سارکوزی، رئیس جمهور فرانسه
• آنجلا مرکل، صدراعظم آلمان
• وانگ کیشان، معاون نخست وزیر چین
• ژی جینپینگ، معاون رئیس جمهور چین
• دیوید مک کیرنان، ژنرال ارتش آمریکا
• اشفق کیانی، رئیس ستاد ارتش پاکستان
• باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا

در کشور خودمان نیز آدم‌های پرنفوذی را پیدا کنید که با دیدن چهره آن‌ها و یا هم‌نشینی با آن‌ها دل هر انسانی ضعف می‌رود، آن‌ها هر کاری که می‌خواهند می‌کنند، حتی وقتی برای تبلیغ خود دروغ می‌گویند، طوری برخورد می‌کنند، که خیلی از انسان‌ها با علم بر اینکه می‌دانند آن‌ها در حال گفتن دروغ هستند بازدوست دارند، آن‌ها را انتخاب کنند.

bodylanguage mhm3 720x480

می‌خواهم در این تکنیک‌ها از بحث موارد تئوری خارج شوم، چون اعتقاددارم این تئوری‌ها به ما می‌گویند که چه‌کاری را باید انجام دهیم ولی بهمانمی گویند چطوری باید آن‌ها را انجام نماییم. در دنیای پیچیده امروزی تنها کافی نیست که لبخند بزنی، یا تعریف صادقانه بکنی.

آدم‌های شکاک دنیای کسب‌وکار ظرایف بیشتری را در لبخندت و پیچیدگی‌های بیشتری را در تعریفت می‌بینند. دورو ور ما پرشده است از آدم‌هایی که لبخندی بر لب دارند و وانمود می‌کنند به ما علاقه دارند. مشتری‌ها خسته شده‌اند از فروشنده‌هایی که حین نوازش دکمه‌های صندوق می‌گویند: (( این لباس خیلی بهت می یاد!)) یا با لبخندی به لب به آن‌ها می‌گویند، من هم طرف دار همان تیم فوتبالی هستم که شما هستید، درصورتی‌که این واقعیت ندارد و هیچ حس مشترکی را ایجاد نمی‌کند.

زن‌ها از خواستگارانی خسته شده‌اند که با تجسم اتاق‌خواب به آن‌ها می‌گویند: (تو خیلی خوشگلی)).

bodylanguage mhm1 720x480

ما برای موفقیت به فرمول جدیدی نیاز داریم، رازهایی که در طی این سال‌ها مشاور و مدرس بازاریاب و فروش بوده‌ام آموخته‌ام، رازهایی که هرکسی دلیل آنکه می‌توانم در قلب مشتریانم رسوخ کنم را از من می‌پرسد که چه طور توانستی این کار را بکنی، ما کلی باج دادیم، رفتیم و اومدیم نشد، تازه تو الآن با کلی امتیاز این کالا را به او فروختی!!! به آن‌ها می‌گویم، هنگامی‌که بتوانی روحت را در کالبد نفر مقابل قرار دهی، و وارد ترس‌ها، دلهره‌های او بشوی و بدانی چه چیزهایی او را شاد ، یا ناراحت می‌کند، دیگر نیازی نداری چیزی را به او بفروشی، او خودش می‌خرد.


این تکنیک‌ها را با چنان ظرافتی برای شما بیان می‌نمایم که اگر در به‌کارگیری آن‌ها مهارت پیدا کنی، هرکسی- از آشنای تازه گرفته تا خانواده و دوستان و همکارانت- با خوشحالی درهای قلب، شرکت و حتی کیفشان را به رؤیت باز می‌کنند تا هر چیزی که می‌توانند به تو بدهند. برای دریافت و یادگیری تکنیک اول این جا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاع و نحوه استفاده از دوره های آموزشی و خدمات مشاوره من می توانید ازطریق  شماره تماس 88608518-021 و 44381637-021 تماس حاصل نمایید.