صفحه حرفه ای اینستاگرام

چگونه یک اینستاگرام حرفه ای داشته باشیم؟

1 1 1 1 1

امروزه اینستاگرام به یکی از قدرتمندترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان تبدیل شده است و با توجه به ویژگی هایی که اینستاگرام دارد، می توان این رسانه اجتماعی را محبوب ترین شبکه اجتماعی در نزد ایرانیان دانست. تعداد زیاد اینفلوئنسرها و موفقیت آنها و بستر مناسب اینستاگرام برای بازاریابی و فروش، همه ما را در این فکر فرو می برد که چگونه یک اینستاگرام حرفه ای داشته باشیم؟

استفاده از شبکه های اجتماعی مزایای زیادی دارد.چندتا از مزایای اینستاگرام که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است را به شما معرفی می نماییم اولی: رایگان است، برای اینکه پیام خود را به بیرون برسانید، نیازی به پرداخت هزینه برای زمان یا فضای خود نداریدو رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای ارتباط با مردم در سطح صمیمی است. بعلاوه، این می تواند راهی عالی برای ایجاد برند و یا آگاهی بیشتر از برند شما و در معرض دید قرار گرفتن کسب و کار شما باشد. اما یکی از بزرگترین مزیت ها این است که می توانید از آن به عنوان یک ابزار بازاریابی موثر استفاده کنید. رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام به شما این امکان را می دهند که با سرعت بسیار بیشتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی به مشتریان و مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنید. همچنین بسیار شخصی تر از تبلیغات سنتی است، به این معنی که شما شانس بیشتری برای ایجاد اعتماد با مشتریان خود دارید. به علاوه، استفاده از رسانه های اجتماعی آسان است، به این معنی که می توانید محتوای جذاب و مرتبط با نیازهای مشتریان خود ایجاد کنید.

اینستاگرام، شبکه اجتماعی محبوب ایرانی ها!

قبل از اینکه شروع کنیم به یادگیری این موضوع که چگونه یک اینستاگرام حرفه ای داشته باشیم، باید به سوالات زیر پاسخ دهیم:

  • دقیقاً چرا می خواهید در اینستاگرام حضور داشته باشید؟
  • از اینستاگرام چه انتظاراتی دارید؟
  • آیا شما برندی دارید که خودش را معطوف به تصاویر جذاب می کند؟
  • آیا شما تمایل برای به اشتراک گذاشتن مطالبی که ممکن است به کسب و کارتان مربوط نباشد دارید؟
  • آیا شما زمان و منابعی را در جهت اینکه آن را درست انجام دهید، برای صرف کردن دارید؟

بعنوان مثال: اگر شما فقط به ارسال یک عکس از محصول تان در روز کفایت می کنید؛ یا مثلا یک بار در ماه login می شوید و ۱۰ تا پست و استوری را در یک زمان ارسال می کنید، وقت خودتان را هدر ندهید. این واقعا کار اشتباهی است و برای هر برندی نامناسب است و حتی فعالیت نکردن شما در اینستاگرام کمتر به ضرر کسب و کار شماست!
اما اگر شما غیر از این هستید، من یک راز کوچک را با شما در میان می گذارم: اینستاگرام، رسانه اجتماعی مورد علاقه شماست، بدون هیچ تردیدی!
آگاه ساختن یک برند و اینکه مشتریان ایده آل بیشتری را وارد کنیم، بخش مرکزی همه کسب و کارهای موفق است و اینستاگرام بستر این موفقیت را فراهم کرده است.

اگر شما هم میخواهید در یک دوره دیجیتال مارکتینگ کارآمد شرکت کنید ما به شما دوره دیجیتال مارکتینگ دکتر مهریزدان را پیشنهاد میدهیم دوره ای که در آن شما به یک دیجیتال مارکتر حرفه ای تبدیل میشوید

انتخاب رسانه اجتماعی که برای برند شما به بهترین نحو کار می کند، از طریق بررسی تأثیر بالقوه آن در هر یک از رسانه های بزرگ آغاز می شود. اینستاگرام، به طور خاص برخی از مزیت های متفاوت را برای اینکه یک برند را رشد بدهد، داراست.
مطالعات اخیر توسط فورستر نشان می دهد که اینستاگرام ۵۸ بار بیشتر از فیس بوک و ۱۲۰ بار بیشتر از توئیتر یک برند را نشان می دهد؛ در واقع وقتی فورستر به ۷ شبکه اجتماعی نگاه کرد و آنها را بررسی نمود در ۶ تا از آنها نرخ باور نکردنی از تعامل بر اساس طبیعت وفادار و فعال کاربران اینستاگرام ساخته شده است.
دلایل بسیار زیادی از اینکه چرا اینستاگرام بسیار محبوب و مردمی می باشد، مانند سطح منحصربه فرد از تعامل برای افراد و برندها به طور یکسان وجود دارد. اما اجازه دهید به طور خلاصه به بررسی عناصر اصلی که این نرم افزار و شبکه را منحصر به فرد ساخته بپردازیم.

آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند

 

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که به طور کامل در جیب شما زندگی می کند یا حداقل در یک صفحه نمایش لمسی. تا مدت های زیادی، شما نمی توانستید از اینستاگرام بر روی وب استفاده کنید و البته هنوز هم نمی توانید از یک مرورگر پست ارسال کنید. این باعث شده که اینستاگرام یک تجربۀ بسیار شخصی باشد و یک محصول باشد که کاملاً از طریق اینترنت تلفن همراه کار می کند. به این ترتیب، این برنامه دسترسی به مخاطبان تلفن همراهتان را فراهم می کند و این بسیار لذت بخش است که وقتی به آن وارد می شوید کاربران آن فعال هستند.


اینستاگرام فقط (بیشتر) تصویری است.
شما در مجموع به جز تصاویر، فیلم کوتاه و چند کلمه که بنویسید چیز بیشتری نمی توانید ارسال کنید. شما می توانید خلاقیت به خرج دهد و تصاویرتان را به متن تبدیل کنید. (عکس نوشته) این که این نرم افزار انقدر در میان مردم محبوب شده است، به ظرافت و سادگی آن بر میگردد. این که یک سری از تصاویری که درهم و برهم هستند را در یک چارچوب و در کنار هم قرار بدهیم و صبر و حوصلۀ کاربران این شبکه اجتماعی را سرببریم برای این برنامه حکم یک قاتل را دارد و کشنده است.

 

حتما ابن مقاله ها را بخوانید:

هفت استراتژی بازاریابی اینستاگرام که فروش را افزایش می دهد

راهنمای کامل اینستاگرام مارکتینگ (بازاریابی اینستاگرام) برای سال 2022

آیا اینستاگرام همچنان مهم ترین کانال بازاریابی اجتماعی در سال 2022 خواهد بود؟

تبلیغات در اینستاگرام به روش اسپانسر همه چی در مورد تبلیغات اسپانسر دراینستاگرام وشرکتهایی که آن را انجام میدهند


گذشته از پست های حمایتی (که در حال حاضر بسیار پراکنده هستند) اینستاگرام به شکل قابل ملاحظه ای غیر اسپم است. به جز یک لینک که آن هم در قسمت Bio در پروفایل شما قرار دارد هیچ لینک دیگری مجاز نیست که وجود داشته باشد. این یک چالش بوجود می آورد (که بعدا بیشتر درباره آن صحبت می کنیم) اما همچنین فرصتی برای اشتراک گذاری و تعامل صادقانه ایجاد می کند. همه این ها باعث می شود اینستاگرام صرفاً لذت بخش تر و صمیمی تر باشد و یک فضای اولیه برای ایجاد ارتباطات و تعاملات شخصی ترسیم کند.

حتما شما با خواندن این مقاله قصد دارید سایت خود را سئو نمایید و یا تبدیل به یکی از سئوکارهای خوب شوید. پس حتما در مسیرتان نیازمند آموزش سئو و یا مشاوره سئو هستید و علاوه بر آن میتوانید برای انجام پروژه سئو با ما در ارتباط باشید، لینک تماس با کارشناسان آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ وینت سئو در ارتباط باشید. وینت سئو سعی نموده است به عنوان یکی از بهترین شرکت سئو به بسیاری از کسب و کارهای دیجیتال خدمات سئو را ارائه نماید. آموزش سئو یکی از مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ آن سئو سایت را انجام نمایید و سئوی سایت میتواند موجب افزایش درآمد شما شود.


علیرغم اینکه مطلقاً نمی توانید در اینستاگرام، لینک به اشتراک بگذارید، پاپ آپ داشته باشید و... با این حال با گسترش و تعمیم دادن این برنامه برای برندتان آگاهی ایجاد می کنید و از طریق حضور قدرتمند اینستاگرام می توانید با مخاطبان تان وارد تعامل شوید. شما می توایند افراد بیشتری را وارد کنید و فروش خودتان را افزایش دهید. بعنوان یک پلتفرم، اینستاگرام هم دچار رشد حماسی شده است. فقط ۹ ماه بعد از اینکه استارت اینستاگرام زده شد ۲۰۰ میلیون کاربر و در حال حاضر بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه و ۵۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه دارد! با رشد شگفت انگیز در این سالها به همه ثابت شده که اینستاگرام یک چیز زودگذر و یک علاقه دمدمی نیست.

این سرویس همچنین با حذف حساب (اکانت) جعلی و اسپم و اضافه کردن افراد مشهور و برندها در ادامه باعث ایجاد اعتبار میان کاربران شده است. همچنین در آخرین اطلاعات منتشر شده تعداد حساب های کسب و کار (Business Accounts) در اینستاگرام ۲۵ میلیون اعلام شده است! یعنی ۲۵ میلیون برند و کسب و کار در فضای اینستاگرام به فعاالیت های بازاریابی و برندینگ می پردازند.

 آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند

 trfxbeswr.jpg



حتماً مقاله اشتباهات رایج در بازاریابی شبکه های اجتماعی را بخوانید

 

از اینستاگرام کسب درآمد کنید!

اینستاگرام یک پلت فرم در جهت ایجاد و به اشتراک گذاشتن جنبه های بصری کسب و کار شما ارائه می دهد و به عنوان یک پورتال برای برند شما عمل می کند و به تعریف بهتر اگر اینستاگرام نبود، شما می بایستی تلاش می کردید که مطالب تان را در وبلاگ ها، به صورت پادکست و تیزر در جاهای دیگر منتشر کنید. همچنین نسبت به اکثر سیستم عامل های دیگر به شما اجازه می دهد، تصاویرتان را بعنوان یک داستان مینیاتوری از کسب و کاری که دارید به اشتراک بگذارید. در واقع این یک چیز شخصی بعنوان یک تصویر از کسب و کار شما ارائه می دهد و در زمان واقعی آن را به کار می برد.
بعنوان یک ابزار برای رشد و توسعه، اینستاگرام می تواند در همۀ انواع صنایع مؤثر باشد که برخی از قابل توجه ترین آنها، مواد غذایی، سلامت، مسافرت، لباس و... است که اینها بیشتر تمایل به بصری بودن دارند.
علاوه بر این بیزینس شما نیاز ندارد که یک محصول را به صورت فیزیکی به فروش برساند. در حقیقت، اینکه شما از طریق استفاده از تصاویر و فیلم ها با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید به مراتب قابل توجه تر از این است که در مورد محصولات تان بخواهید گفتگو داشته باشید.

 

XKYKJFS.jpg

 

در حقیقت این درجه و سطحی از تعامل است که به راحتی روی هر پلت فرم دیگری نمی توان آن را یافت و از آنجایی که حساب اینستاگرام ما چیزی است که ما آن را دوست داریم، از همه مهمتر برای ما این است که این به یکی از کانال هایی که ما می توانیم مشترکین خودمان را به آن وارد کنیم تبدیل شده است.

شما جامعۀ خودتان را می شناسید. شما نیازها، خواسته ها، کشمکش ها و زبان آنها را می دانید. صفحه اینستاگرام شما فرصتی برای نشان دادن دانش و پیشبرد ارتباط با آنهاست. موضوعاتی را برای ارسال انتخاب کنید که طیف وسیعی از احساسات و ایده هایی که محصول شما را پشتیبانی می کند را پوشش دهد. قدرت و توانمندی اینستاگرام قطعاً غیر قابل انکار است. برای این که این قدرت در کارمان قرار بگیرد ما استراتژی را ایجاد کردیم که هر یک از جنبه های حضوراینستاگرام را تعریف می کند و مورد بررسی قرار می دهد.
ما، اندیشۀ دقیق و هدفمندی را به آنچه که برای فالوئرها یمان ایجاد می کنیم قرار داده ایم. هدف ما این است که تمایل خودمان را برای ساختن یک جامعه حماسی از کارآفرینان نشان دهیم و میزان بسیار زیادی از ارزش و اعتبار را به ان جامعه ارائه دهیم . تاکتیک های ما بر اساس 3 حوزه اصلی بنا شده است: ترازبندی محتوا، ارائه مستمر و تعهّد.

آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند


اگر شما تلاش می کنید که محتوایی را داشته باشید که متناسب با این لایحه باشد، برخی از زمان خودتان را به پژوهش اختصاص دهید. ببینید که رقبای شما چه نوع محتوایی را ارسال کرده اند و آیا موفق بوده اند؟ برای کشف دیدگاه های جدید و ماندن در خط مقدّم آنچه که به آن تمایل دارید، به صنعت و حرفۀ خودتان نگاه کنید، امّا در آنجا متوقف نشوید. مخاطبان تان را به خوبی بشناسید و درمورد آن ها پژوهش کنید. در دام توجّه بیش از حد به رقبایتان نیافتید و همچنین این را بدانید که توجه به مخاطبان بزرگ تر کافی نیست

 

شنیدن گفتگوی دکتر مهریزدان با برنامه رویش رادیو اقتصاد تحت عنوان همه چیز درباره بازاریابی دیجیتال خالی از لطف نیست.

 

در اینستاگرام کوتاه و تاثیرگذار باشید!

پست های کوتاه، جذاب (از لحاظ بصری) و تاثیر گذار ما موجی از تشویق و ایجاد انگیزه برای مان به همراه خواهد داشت. در این جا، ما از وجود کار آفرینان خودمان استفاده خواهیم برد، به طوری که محتوایی که توسط ما پخش می شود تمایل دارد توسط مخاطبان ما نیز گسترش پیدا کند و طنین انداز گردد.

ما شخصاً به این نوع از مسائل برمی خوریم ، بنابراین پیدا کردن و به اشتراک گذاشتن آن به طور طبیعی پیش می آید . کلید دیگر برای تعیین آنچه که ما به اشتراک می گذاریم از طریق انتفال احساسات است. باز هم می گویم، اینستاگرام یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد و شخصی است. ما همیشه محتوایی را که احساس می کنیم یک پاسخ عاطفی از فالوئرهایمان را برای ما به همراه دارد را انتخاب می کنیم، خواه مربوط به آرزوهای آنها، ترس هایشان ، استرس ، غرور و یا جاه طلبی باشد.

پست گذاشتن به طور مداوم و با برنامه ریزی ایجاد توقع و انتظار می کند. چقدر عالی و لذت بخش است که یک گروه بزرگ از مخاطبین دلخواه شما منتظر باشند که مطلب بعدی که شما می خواهید بگویید را بشنوند؟ این چیزی است که یک برنامه ارسال مداوم (یعنی ارسال پست برنامه ریزی شده و در مدت معین) ترویج می دهد. چیزی استوار و ثابت باقی می ماند که ترکیبی از اشتیاق برای داشتن اطلاعات بیشتر و اجر و پاداش بصورت تناوبی باشد. در جهت توسعۀ این کار، یک مسیر برای ارسال خودکار محتواهای تان که بر اساس یک دستور العمل در جهت ارسال مطالب است ایجاد کنید. بعنوان یک سرویس اشتراک، این یکی از جنبه های مهم از استراتژی اینستاگرام شده که بخصوص برای ما بسیار حائز اهمیت است و برای ما انتظار و توقع ارائه مستمر را بوجود آورده است.

قبل از اینکه هر کسی، مشترک مجلۀ ما بشود، جامعۀ ما می داند که آنها می توانند در جهت ارائه مطالب به ما اعتماد کنند و مطالبی با ارزش و اعتبار بالا که نیازهای آنها را برآورده می سازد ارسال نماید.

 

UYIEGDK.jpg

 

اینکه شما انبوهی از پست ها را از یک محتوا ارسال کنید حس طبیعی بودن را نابود می کند و کاربران اینستاگرام این رفتار و این روش را بعنوان اسپم می بینند و شما را آنفالو خواهند کرد. درعوض، از آنچه که دربارۀ مخاطبان تان فهمیدید در جهت ایجاد یک برنامۀ سازمان بندی شدۀ ارسال که محتوا را در لحظه و زمان مناسب به دست مخاطبان می رساند استفاده کنید. ما توصیه می کنیم 2 تا 3 بار در روز ارسال داشته باشید یا هر 3 یا 4 ساعت یک بار.

دیدن و از نظر گذراندن هر پست در اکانت شما بعنوان یک فرصت برای فالوئرهای شما در جهت ایجاد تعامل با شما می باشد. جز برخی از موارد استثنایی، هر پست یک فرصت یا دعوت از مخاطبانتان برای ایجاد تعامل می باشد. ما این کار را در بالای تصویر یا در شرح پست (یا هر دو) پوشش می دهیم. همه چیز را به طرفداران تان بسپارید و به تماشا بنشینید.

 

 

 آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند

 

با استفاده از ابزارهای تحلیلی، ما می توانیم زمان ارسال پست مان را برای زمانی که مخاطبان ما احتمالا بیشتر تمایل دارند که با ما در تعامل باشند تنظیم کنیم. شما همیشه می توانید پست بگذارید و یا اجازه دهید عکس هایتان در آن جا قرار بگیرد، اما ما می خواهیم از طریق دعوت فعالانه فالوئرهایمان به تعامل با محتوای ما به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنیم.

لطفاً این جمله را با این اشتباه نگیرید که شما باید از فالوئرهایتان بخواهید هر زمان که شما پست ارسال می کنید برایتان کاری انجام دهند. این مسئله مهمی است. تعامل به این معنا نیست که شما از ما چیزی بخرید، ایمیل تان را به ما بدهید و یا اکانت ما را برای هر کسی که می شناسید به اشتراک بگذارید.

شما از ان ها می خواهید کاری را برایتان انجام بدهند که باعث شود احساس خوب داشته باشید ، به آنها کمک کنید تا با دوستانشان تعامل داشته باشند و یا مجددا باورها و اهداف آنها را یاد آور شوید. به عبارت دیگر تعامل باید ایجاد لذت بکند.

بیشتر اوقات، این بعنوان یک چیز اساسی است که از مردم بخواهیم چیزی را که لایک کردند اگر مورد قبولشان بود؛ دوستانشان را هم برای اینکه آن مطلب را به اشتراک بگذارند در بخش کامنت، تگ یا منشن کنند. ما به طور معمول، سوالاتی مربوط به پست های مان را از فالوئرهایمان خواهیم پرسید. پست هایی که شامل سوال می باشد 300% بیشتر از پست های فاقد سوال تعامل ایجاد می کند. در این عکس، شما می توانید پست هایی که بیشترین بیننده را داشتند و بیشترین نظر را جلب کردند مشاهده کنید.

 

LIULKWGDFAKJ.jpg

 

چگونه در اینستاگرام پست قرار دهیم؟

حال می خواهیم بررسی دقیق نسبت به این موضوع که چگونه در اینستاگرام پست قرار دهیم که پیروز و برنده باشد داشته باشیم. هر عنصری از پست های اینستاگرام شما، ارائه دهندۀ توانایی شما برای ایجاد تعامل و ایجاد شبکۀ شماست.

از آنجا که اینستاگرام، یکی از پلت فرم های رسانه های اجتماعی است که به شدت بصری است شما می توانید از تصاویری که یک داستان را بیان می کند و به سادگی احساسات را بر می انگیزد استفاده کنید. اما بدون تصاویر بعید است کاربران شما مطالب تان را بیشتر بخوانند و بسیار کمتر آنها را بین دوستانشان به اشتراک می گذارند.

ارزیابی ها به ما نشان می دهد که هر تصویری که می بینیم موجب چه نوع احساساتی می شود: امید، آرزو، غرور، همدلی، ترس. بسته به زمینۀ فعالیت شما، این می تواند مکان های زیبا، مواد غذایی شگفت انگیز، مناظر، مدل های تناسب اندام و یا محتوای طنز آمیز باشد. اغلب ما به سادگی از یک متن با طراحی گرافیکی استفاده می کنیم. زمان آن است که طور دیگری فکر کنیم وبرگردیم به سمت تصاویر بیزینس و محصولات شما.
اما آنچه که یک عکس را باحال می کند و راه جالبی که آن را منطبق بر مطالب می کند یک نکته است: از مسائل کپی رایت آگاه باشید. اگر شما در حال استفاده از تصاویر و یا عکس های شخص دیگری هستید، مطمئن شوید که اجازۀ آن را دارید و این منابع معتبر است. تصاویر هم می تواند یک داستان را روایت کند و احساسات را جلب کند و تجارب را به اشتراک بگذارد.

 آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند

از عکس نوشته ها استفاده کنید!

متن جذاب و سرگرم کننده اضافه کنید. اضافه کردن متن در پوشش عکس ها استراتژی شده که در اکثر پست ها وجود دارد و این روش فوق العاده ای برای به اشتراک گذاشتن پیام شما، شناسایی نام تجاری شما و دعوت مردم به تعامل با پست های شماست.ما به موفقیت های چشم گیری در ترکیب تصاویر بسیار جذاب با نقل قول های گیرا و الهام بخش و یا سوالات، دست یافته ایم. ما از Word swag برای ساخت پست هایی که با معیارهای ما تطابق دارد استفاده کردیم. Word swag یک ابزار عالی است. ما از آن برای آپلود کردن عکس و افزودن متن برای ایجاد پست های خیره کننده استفاده کردیم. و اگر هم این امکان را نداشتید می توانید از نرم افزار پینت نیز استفاده کنید ولی باید با محدودیت های آن کنار بیایید.

حتما شما با خواندن این مقاله قصد دارید سایت خود را سئو نمایید و یا تبدیل به یکی از سئوکارهای خوب شوید. پس حتما در مسیرتان نیازمند آموزش سئو و یا مشاوره سئو هستید و علاوه بر آن میتوانید برای انجام پروژه سئو با ما در ارتباط باشید، لینک تماس با کارشناسان آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ وینت سئو در ارتباط باشید. وینت سئو سعی نموده است به عنوان یکی از بهترین شرکت سئو به بسیاری از کسب و کارهای دیجیتال خدمات سئو را ارائه نماید. آموزش سئو یکی از مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که توسط آن سئو سایت را انجام نمایید و سئوی سایت میتواند موجب افزایش درآمد شما شود.

 

هر تصویر آپلود شده در فهرست دوربین (گالری) ذخیره می شود و ارسال محتوا در اینستاگرام را فوق العاده آسان می سازد. در زیر چند نمونه از این تصاویر قرار داده شده است:
برای شروع، ما اطمینان ایجاد می کنیم که عکس شامل برندینگ ما، بعنوان بخشی از پست ماست. اکثر پست های ما شامل لوگو و وب سایت می باشد. تصاویر، رسانه هایی هستند که قابلیت اشتراک گذاری بالایی دارند. بنابراین باید محتوا لوگوی ما که نشان دهندۀ برندمان است باشد و ارزش ذاتی ما را برساند حتی اگر از اینستاگرام برداشته شود و در سیستم عامل های دیگر به اشتراگ گذاشته شود. همچنین شامل لینک یا آدرس های اینترنتی برای دانلود، صفحات فشرده و مسابقات می باشد. هر پست، فرصتی برای ایجاد تعامل، بوجود آوردن فالوئینگ های شما، توسعه و تعامل با جامعۀ خودتان است.

 

iugdfoishxx.jpg

 

برای جذابیت پست ها در اینستاگرام و جذب مخاطبان بیشتر از سوالات استفاده کنید: علاوه بر نقل قول ها و پیام های الهام بخش در تصاویر که ایجاد ارتباط عاطفی می کنند، سوال پرسیدن هم اغلب ایجاد تعامل کرده و افراد را به آن دعوت می کند. برخی از موفق ترین پست های ما از فالوئرهایمان برای پاسخ به یک سوال و یا چالش دعوت به عمل می آوردند.


یکی از راه های اصلی که مردم می توانند در اینستاگرام پست های شان را به اشتراک بگذارند، از طریق TAG کردن دوستانشان است. که به این طریق است که در قسمت پیام ها نوشته می شود یا حتی بدون اینکه چیزی بنویسید فقط افراد را TAG می کنید (بدون کامنت). شما حقیقتاً از طریق استفاده از این روش در این جا می توانید خلّاقیت به خرج بدهید.

به جای این که فقط از افراد بخواهید، دوستانشان را TAG کنند، برخی از همایش ها یا موقعیت ها را برای ارتباط با دیگران رواج دهید. برای مثال عکس زیر نوعی از تصاویر ماست که جزء برخی از محبوب ترین پست های ما حساب می شود و بالای 10% تعامل ایجاد می کند. در اینستاگرام می توان گفت 2 تا 3% تعامل واقعا خوب است.

 

 

آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند 

 

توضیحات (Caption) هر پست مهم است

ما دریافتیم که مردم واقعاً این بخش از یک پست اینستاگرام رانادیده می گیرند. این یک چیز مشترک بین برندهاست که این قسمت را فقط صرف گذاشتن هشتگ یا محتوای بی معنا می کنند. در عوض از آن برای رونوشت های جالب و افزودن مطالبی که موجب افزایش ارزش هر پست می شود استفاده کنید. اگر شماخواسته ها یا سوالات تان را در عکس مطرح نمی کنید.

این یک مکان بسیار خوب و مناسب برای درخواست عمل شماست.ما دریافتیم که جزئیات بیشتری که شما در بخش توضیحات (Caption) عکس های تان می گذارید، ایجاد تعامل بیشتری می کند. در نظر داشته باشید، توضیحات پست شما بعنوان تعمیم دهندۀ همه چیزهایی است که محتوای تان برای آن تلاش می کند.

یک بیان متناسب با تنظیم پارامترها برای همۀ پست های تان ایجاد کنید و روی همۀ پست های تان الصاق کنید. این برمی گردد به اینکه ایجاد انتظار کنید و آن انتظار را برآورده کنید. هنگامی که شما این کار را انجام دهید یک هماهنگی و یک بیان مرتبط با برندتان که برای هر کسی که جدیداً به شبکۀ شما اضافه می شود ایجاد کرده اید.

ما به سرعت قسمتی از دانش و بینش مان را ارائه می دهیم و می دانیم که مخاطبان ما چیزهای مفید و سودمندی را پیدا خواهند کرد، این می تواند یک چیز عالی از زمینه ای که کسب و کارتان را تعریف می کند باشد. نوشتن این نوع مطالب در توضیحات ارزش های شما را مستحکم می کند و به فالوئرهایتان اطمینان می دهد که شما همیشه حاضر و فعال باقی می مانید.

در این جا تعدادی از روش های قوت بخشیدن به توضیحات پست شما وجود دارد:

دوستان تان را tag کنید: این از همان اصل که در بالا گفته شد پیروی می کند. حتی اگر عکس شما باعث نشود که افراد به سرعت برای شما اقدام کنند، اغلب این فرصت وجود دارد که از طریق tag کردن دوستان تان گفتگو را گسترش دهید.

هشتگ #: هشتگ به عنوان یک ابزار بسیار حائز اهمیت است. آن ها مکانیزمی را برای بینندگان ارائه می دهند که به سرعت به موضوعات مورد علاقه شان دسترسی پیدا کنند و همۀ پست ها را با موضوع لینک گروه بندی کنند.

 

oirwhfnvc.jpg

 

آن ها (هشتگ ها) پیدا کردن مطالب شما را برای کسانی که در حال حاضر فالوئینگ شما نیستند آسان تر می کنند و آنها برخی از راه های اصلی هستند برای اینکه مردم فیلد های جدید را پیدا کنند. بررسی کنید که چه کسانی از صنعت شما استفاده می کنند و محبوب ترین کلمات کلیدی را گردآوری کنید که بازگو کننده پیام شما و انواع محتواهایی که ارسال خواهید کرد باشد امّا توضیحات پست خودتان را با یک لیست بلند بالا از هشتگ پر نکنید. چون این بخش اولین جایی است که شما چیزهای جذاب را در آن قرار می دهید، آن را حفظ کنید.

 

آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند 

به جای اینکه بخش توضیحات خودتان را با هشتگ ها در هم ریخته کنید در مورد پست خودتان کامنت بگذارید و هشتگ را در زیر کامنت قرار دهید. هشتگ ها دقیقاً به همان شیوه که همیشه عمل می کنند عمل خواهند کرد و توضیحات شما هم به خودی خود روشن و مختصر باقی می مانند.

ویدئو: توانایی ارسال کلیپ 60 ثانیه ای از یک ویدئو در اینستاگرام (یعنی فقط 60 ثانیه از یک ویدئو) برای سیستمی مثل اینستاگرام که در پاسخ به رقابت با سرویسی مثل vine آمده چندان دلچسب نیست ولی ما از این فرصت کوتاه نیز برای تعامل بیشتر با مخاطبان مان استفاده کرده ایم. در این ویدئوها ما مطالبی را که می توانیم از آن کسب درآمد کنیم قرار نداده ایم برعکس بر ایجاد رابطه عمیق تر با مخاطبانمان استفاده کرده ایم. این ویدئوها حاوی تکنیک های بکر و ابداعی ما برای ایجاد تحول در زندگی مخاطبان ما استفاده می شود. به صورت کلی از ویدئوها برای پیکر بندی کارمان در راستای اهداف مان استفاده می کنیم.

در حقیقت، مطالعه فورستر اشاره به این فیلم خاص از ردبول می کند که حساب کردند ده ها هزار نفر از اینستاگرام آن را لایک کردند. شما می توانید ببینید که چگونه استراتژی که ما توصیه می کنیم در این جا اعمال می شود. این ویدئو از افرادی نیست که ردبول می نوشند، بلکه ویدئویی است که افراد در ردبول می دانند که مشتریان آن فوق العاده خواهند بود.

 آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند



از اینستاگرام استفاده کنید تا به درآمد برسید

همان طور که در گذشته مطرح شد، یکی از توفیق های اجباری در مخفی ماندن در اینستاگرام منحصراً در این است که نمی توانیم آن را با لینک لود بکنیم. در واقع شما فقط یک لینک در قسمت bio خودتان دارید. این به آن معناست که فروش دشوار خود، سوالات بزرگ و به سرعت عمل کردن، شامل طرفدارانی است که برای رفتن به bio خود به آن لینک کلیک می کنند. این می تواند سخت باشد اما ما یک راه قابل اعتماد برای انجام آن پیدا کردیم. این دشوار است که بینندگان روی bio شما کلیک کنند، عمدتا به این دلیل است که bio ها چندان معتبر نیستند. از لحاظ محتوای پربار و متناوب مثل یک زمین بایر بی ثمر هستند، با محتوای کم دارای شهرت اندک هستند. برای لوگیری از این دام؛ ایجاد یک bio سریع و دقیق (150 کارکتر یا کمتر) با یک CTA مستقیم که از URL به یاد ماندنی دنبال می گردد.

امروزه شما می توانید به وسیله ابزارهایی مانند زی لینک و یا یک لینک و یا ابزارهای مشابه کاری کنید که افراد هنگام ورود به صفحه شما با یک لینک مواجه شوند که تمامی اطلاعات تماس شما، حتی لینکهای مختلف از قبیل لینک لندینگ پیچهای هدف شما و لیتکهای تماس با خودتان را در یک صفحه طراحی کنید به همراه لوگو و مشخصات بسیار کارآمد و مفیدی که مخاطبان دوست دارند از آن طریق بیشتر با شما آشنا شوند و یا برای شما مهم است که بتوانید از طریق ورود این افراد به صفحه های لندینگ هدف خود، به منایع مالی دست یابیدو کاربران هدفمند خود در اینستاگرام را به صفحه های هدف خود وارد نمایید. 

این روش بیش از 30 هزار بازدید کننده داشته که در هر ماه به صفحه لینک bio ما و 30 درصداز کسانی که بازدید کردند به مشتریان ایمیل ما تبدیل شدند.

اما این کافی نیست که فقط از مردم بخواهید که کلیک کنند. شما باید به بینندگان تان که کسانی هستند که bio شما را مشاهده کرده اند و از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی از شما پیروی کردند پاداش بدهید.

 حتما ابن مقاله ها را بخوانید:

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟ هر آنچه در مورد بازاریابی در اینستاگرام باید بدانید

آیا اینستاگرام همچنان مهم ترین کانال بازاریابی اجتماعی در سال 2022 خواهد بود؟

تبلیغات در اینستاگرام به روش اسپانسر همه چی در مورد تبلیغات اسپانسر دراینستاگرام وشرکتهایی که آن را انجام میدهند

 j;qhesf,mnsdfhgkks.jpg

 

مردم دائماً از من می پرسند که آیا اینستاگرام واقعاً یک منبع بالقوه درآمد است؟

یک سوء تفاهم خیلی بزرگ دربارۀ این موضوع در جهان بازاریابی رسانه های اجتماعی بزرگتر وجود دارد. من این جا هستم که به شما بگویم اینستاگرام یک راه کاملاً قانونی برای رسیدن به فروش است. اینستاگرام قطعاً در فروش کتاب ها و محصولات آموزشی من در بیش از 2 ماه گذشته بسیار حائز اهمیت بوده است. من شخصاً افراد زیادی را می شناسم که میلیون ها تومان در آمد از طریق اینستاگرام داشته اند. این یک افسانه است که اینستاگرام نمی تواند پول ایجاد کند. افراد بدبین را باور نکنید. وقتی که شما در اینستاگرام پست می گذارید، یک آپشن برای قرار دادن موقعیت خودتان دارید (location). اگر لوکیشن شما وجود ندارد می توانید یک لوکیشن ایجاد کنید.

 آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند

 

فالوئینگ های اینستاگرام خودتان را بسازید

حالا که شما، استراتژی خودتان، برخی از ایده های بزرگ برای محتوا، BIO و صفحه فرود با ارزش برای مهر و موم کردن معامله را دارید زمان آن است که فالوئینگ های خودتان را بسازید. مانند زندگی واقعی، آشنا شدن با مردم در منطقه خودتان در شبکه های اجتماعی بسیار مهم است. بسیاری از اکانت های اینستاگرام هستند که با SHARE کردن تبادل می کنند یا اجازه می دهند  که مطالب شما در صفحات شان قرار بگیرد، اگر شما به آنها نفعی برسانید.

این مهم است که این گونه اکانت ها را پیگیری کنید و به آن ها متصل شوید، برخی از سرچ های ساده آن ها را به شما نشان خواهد داد. به یاد داشته باشید شبکه سازی همیشه در مورد آنچه که شما می توانید برای دیگران انجام بدهید است و در نهایت 10 برابر برای شما بر میگرداند.

Shoutout یک پست در اکانت های دیگر اینستاگرام است که تشویق می کند فالوئرها، شما را فالو کنند. این یک روش خیلی خوب برای بدست آوردن دسترسی به یک شبکه بزرگتر و یک راه موثر برای ایجاد فالوئر است. ممکن است متشکل از عکس (تصویر) صاحب اکانت باشد اما در عنوان به شما اشاره کند.

 

lwwejkbndfki.jpg

 

شات اوت در اینستاگرام یعنی از صفحه یک کاربر دیگه اسکرین شات بگیرید و در صفحه خودتون منتشر کنید.

این می تواند مفید باشد اما حتی می تواند خیلی بیشتر مفید قرار بگیرد اگر اکانت اجازه بدهد که تصویر و عنوان مطلب شما در فیدهای دیگر هم ارسال شود، حتی اگر به طور موقت باشد. برای شروع، اکانتی را که دارای محبوبیت است و به زمینه کاری شما هم مربوط می شود پیدا کنید. به اکانت هایی توجه کنید که پست های مشابه با شما دارند و به احتمال زیاد مخاطبان مشابه هم دارندبیشترین shoutout هایی که پرداخت نشده هستند معاملاتی هستند که یک shoutout را در ازاء shoutout دیگر (s4s) ارائه می دهند. اکانت هایی با تعداد مشابهی فالوئر به احتمال زیاد با ارائه shoutout به شما موافقت می کنند.

برای آن ها کامنت و لایک بگذارید و حتی آن ها را فالو کنید سپس با صاحب اکانت از طریق دایرکت یا یک سرویسی به نام kik تماس بگیرید برای اینکه ببینید آنها علاقه مند هستند که به شما shoutout ارائه بدهند. Kik یک نرم افزار است که بسیاری از معاملات در آن انجام می گیرد.

این ممکن است عجیب به نظر برسد اما چیزی است که همه از آن استفاده می کنند .حال می خواهیم به paid shoutout بپردازیم. این کمی متفاوت است. در این جا به جای این که به دنبال اکانت هایی با تعداد مشابه فالوئر باشید، به اکانت هایی نگاه کنید که تعداد بسیار بالاتری فالوئر نسبت به شما دارند و کسانی باشند  که سطوح همکاری از حداقل 2-3 درصد از لایک ها در هر پست بوسیله تعدادی از فالوئرها دارند. این نشان می دهد  که اکانت سالمی است همراه با جامعۀ فعال.

آژانس تبلیغاتی امپریال برند سالهاست که برای کسب و کارهای متعدد  در داخل و خارج از ایران، بازاریابی در اینستاگرام از قبیل تولید محتوای هدفمند و به روز با توجه به تقویم محتوایی متناسب با اهداف برند و همچنین تبلیغات در اینستاگرام پروموتر یا Instagram promoter  که به آن تبلیغات به روش اسپانسر نیز میگویند و تبلیغ در تمامی صفحات پر مخاطب و اینفلوئنسر مارکتینگ را انجام مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارها با ما از طریق لینک روبه رو اقدام نمایید. لینک تماس با کارشناسان امپریال برند

باز هم مهم است که روی کسانی فوکوس کنید که دارای فالوئرهای مشابه و مطالب مشابه با شما هستند. ما حدود 200 هزار تومان در shotout در دو هفته اول اکانت اینستاگرام صرف کردیم و این ابزاری برای بدست آوردن اولین 5 هزار فالوئر ما بود.

هنگامی که شما shotout می کنید استراتژی های مختلفی در فراخوانی شما برای CTA وجود دارد. طبق تجربۀ ما بهترین استراتژی این است که از مردم بخواهید شما را فالو کنند. این به اثبات رسیده که روش موثرتری نسبت به اینکه ما از مردم بخواهیم که در وب سایت ما مشترک شوند.

ترویج مسابقات یا جوایز آنلاین از طریق اکانت اینستاگرام یک روش عالی برای تمام جنبه های حیاتی رشد اینستاگرام است. آنها به شما اجازه می دهند که مخاطبان بیشتری ایجاد کنید و اهرمی هستند که کاربرانتان را به سیستم عامل های دیگر (وبلاگ ها، پادکست ها) برسانید و به طور کلی معرفی کنندۀ برند شما هستند. این جایزه، هزینه زیادی برای شما ندارد .ما بطور کلی از طریق اشتراک در وب سایت مان آن را پرداخت کردیم.

ما تا به حال بسیاری از موفقیت هایش را با برگزاری این چالش بدست آورده است. اما این ایدۀ خوبی است که شما آن را نگه دارید تا زمانی که یک توده حیاتی و مناسب و معقول از فالوئرها قبل از پیگیری کردن داشته باشید.