دوره آموزش مذاکره دوره مذاکره دوره اصول و فنون مذاکره دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره دوره دیجیتال مارکتینگ دکتر مهریزدان دوره آموزشی آنلاین دیجیتال مارکتینگ برترین اساتید دیجیتال مارکتینگ بهترین اساتید بازاریابی دوره آموزشی بازاریابی دیجیتال دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ دوره آموزشی سئو  وتولید محتوا دوره آموزشی بازاریابی دوره آموزشی فروش آموزش فروش آموزش بازاریابی بهترین اساتید دیجیتال مارکتینگ اساتید مدیریت صنعتی تهران دکتر مهریزدان

دوره آموزشی برندسازی شخصی دکتر مهریزدان

1 1 1 1 1

معرفی دوره آموزشی برند سازی شخصی یا پرسونال برندینگ

امروزه نمی توانید هیچ چیز را بدون برند تصور کنید، هیچ کالایی هیچ کسب و کاری و هیچ شخصی را. برند یکی از ارزشمند‌ترین دارایی هایی است که شما برای خودتان ایجاد مینمایید.

آقای آکر میگوید ما تمام کارها و فعالیت ها و روش های بازاریابی را ایجاد میکنیم و از آن‌ها استفاده میکنیم تا یک برند شکل گیرد ولی بعد از گذشت مدتی این برند است که به ما اجازه می دهد بتوانیم از روش‌های بازاریابی و فروش استفاده نماییم.
ولی برند برای اینکه ساخته شودباید یکسری از فعالیت ها و دانش برندسازی را در اختیار داشته باشد برند باید بتواند داستانی خلق کند و باید بتواند دیگران را با داستان خود همراه کند، یک برند زمانی شکل می گیرد که یک حس مشترک بین گروه ها و افراد مختلف حول و حوش یک نام شکل گرفته باشد.

اگر شما بتوانید یک برند قدرتمند را بسازید سالها از مزیت همراه داشتن یک نام قدرتمند در کنارتان استفاده می نمایید نامی که می تواند مزیت های بسیاری را برای شما ایجاد نماید، مزیتهایی که موجب به دست آوردن سهم بازار بیشتر و ساده سازی فرایند فروش و بازاریابی‌تان می‌شود.

با این توضیحات برویم سر موضوع این دوره که برندسازی شخصی است، اگر واقعاً بخواهم به شما بگویم همیشه از تدریس این دوره لذت برده‌ام و همیشه یکی از لذت بخش ترین موضوعاتی است که آموزش می‌دهم، چون بسیاری از مواردی را که در این دوره بیان می نمایم جز مواردی است که سعی کرده‌ام برای برندسازی شخصی کسب نمایم و در زندگی شخصی‌ام به کار بندم.
بسیاری از مواردی که در این دوره تدریس می کنم موادری است که خودم به شخصه در زندگی تجربه کرده ام و با تلفیق موارد علمی و کاربردی با تجربه خویش سعی نموده ام دوره ای تدوین نمایم که برای ساخت یک برند شخصی قدرتمند به شما کمک خواهد کرد همانطور که به 100 نفر دیگر که در دوره های قبلی ‌ام شرکت کرده‌اند کمک نموده است. من سعی کرده‌ام نکات کلیدی و مهمی که با شرایط فرهنگی و ایرانی سازگار است را با نمونه برداری از مدلهای خارجی و افراد موفق و برندهای شخصی اقتباس نمایم ولیکن مدل برندسازی شخصی که در این دوره می آموزید صرفا مدلی نیست که از یکسری سلبریتی و یا کپی برداری مدیرعامل های موفق کپی برداری شده باشد چون هیچگاه این موارد نه برای من و نه برای شما و نه برای هیچکس کارساز نخواهد بود.

برند شخصی با توجه به اینکه تعریف واحدی دارد ولی لباسی نیست که بتوان با همان تعریف و یا کپی برداری و مدل سازی دیگران ، تن هر شخص کرد بلکه باید این لباس را با فراگیری موارد به گونه‌ای دوخت که هر کس لباس خودش را داشته باشد.
برند شخصی یعنی " اینکه خودتان باشید، بهترین خود". برندسازی شخصی دانستن این موضوع است که چه چیز برای شما معتبر بوده، شما را از همتایانتان متمایز ساخته، شمارا به مخاطبان هدفتان مرتبط کرده و آن‌ها را متقاعد می‌سازد، و سپس استفاده از آن برای دستیابی به اهدافتان و افزودن ارزش به خودتان می‌باشد.

مزایای برند سازی شخصی:

در اینجا پاره‌ای از مزیت های داشتن و ساختن برند سازی شخصی را به شما بیان می‌نماییم همان مزیتهایی که شما با شرکت در دوره برندسازی شخصی که برای شما تدارک و تهیه نموده‌ام به دست خواهید آورد.
1. افزایش در معرض دید بودن و حضور
2. ایجاد تمرکز مشخص بر حرفه یا کسب‌وکار خود
3. بالا بردن درآمد فرد، افزایش پاداش او
4. رونق یافتن در طول رکوردهای اقتصادی
5. توسعه یافتن به حوزه‌های جدیدی از کسب‌وکار
6. درنهایت دستیابی به اهداف
7. شناخت بهتر خود
8. افزایش اعتمادبه ‌نفس

حالا چرا باید در این دوره برند سازی شخصی شرکت نمایید:

اگر نمی خواهید دیگران در مواردی که شما از آن‌ها توانمند‌تر هستید، از شما موفق‌تر باشند

اگر نمی خواهید در زندگی ‌تان با توجه به دانش و مهارت یکسان با دیگران از درآمد کمتری برخوردار باشید

اگر نمی خواهید یک موقعیت شغلی مناسب را دو دستی به دیگران تقدیم کنید در شرایطی که شما از آن شخص برای به دست آوردن آن شغل سزاوارتر هستید

اگر نمی خواهید کسب و کارتان را به واسطه اعتماد بیشتر افراد دیگر به خودتان توسعه دهید

و هزاران اگر نمی خواهید دیگر.......
دوره برند سازی شخصی یا پرسونال برندینگ دکتر مهریزدان

پس این دوره برند سازی شخصی مناسب شماست....

این نکته را بدانید هیچ رازی در کار نیست فقط باید قواعد برندسازی شخصی را فرا بگیرید و آن را در کار خود به کار ببندید همان چیزهایی که در بسیاری از لحظات و شرایط زندگی به من کمک کرده است حداقل این مورد را می توانم با قاطعیت به شما بگویم چونکه خودم آن را تجربه کرده‌ام
من محمد حسین مهریزدان با سالها تجربه در ضمینه اجرای استراتژی های بازاریابی و برند سازی و مشاوره بازاریابی و فروش به بسیاری از کسب‌و‌کارها و همچنین بیش از 100 ها ساعت تدریس در این زمینه. در این دوره، مسیری را برای شما ایجاد می نماینم که می توانید به درست ‌ترین شیوه ممکنه در این مسیر قدم برداشته و بتوانید از مزایا و ارزش‌های این بازار با فعالیت‌های عملی و هزینه های درست استفاده نمایید.سالها تجربه خود را با شما به اشتراک میگذارم تجربه‌ای که با آموزش و برگزاری دوره ‌های آموزشی برای مدیران و سازمان‌های متعددی و همچنین همکاری با سازمان‌ها و فرهنگ‌های مختلف در مسیر بازاریابی و فروش به دست آورده‌ام.
همچنین میتوانید برای سیستم سازی فروش و تعیین استراتژی های بازاریابی و برندسازی از دیگر دوره های بنده استفاده نمایید و لیکن این دوره ‌ها با توجه به شرایط حال حاضر سازمان و نقاط ضعف و قدرت سازمان و المان های وابسته به محصول و ارگونومی صنعت و.... به صورت مشاوره و تدریس و قرار گیری در کنار سازمان تعریف می شود و موارد و سرفصلها بر اساس موارد مورد نیاز و اهداف سازمان و روش‌های دستیابی به اهداف تعریف می شود.

اهداف دوره آموزشی برند سازی شخصی

به صورت کلی اهداف زیر برای این دوره برند سازی شخصی در نظر گرفته شده است:

• ارتقاء سطح دانشی افراد برای ارتباط های سازنده

• ارتقاء مهارتهای برندینگ افراد

• ارتقای توان دانش و مهارت ها و تکنیکهای حیاتی برند سازی شخصی

• قرار گیری در کورس رقابت با رقبا

• توانمندی دست یابی به موقعیت های عالی‌تر برای افراد

پیش نیازها و مخاطبین دوره آموزشی برند سازی شخصی

ییش نیازهای دوره آموزشی برند سازی شخصی:

1- علاقه و پشتکار
2- توانایی تکلم و پذیرش اولیه
3- این دوره به صورت کلی پیش نیاز خاصی ندارد
 
مخاطبین دوره آموزشی برند سازی شخصی:

1- مدیران ارشد سازمان ها
2- مدیران بازاریابی و فروش
3- علاقه مندانی که میخواهند تغییر شغل داده و یا مهاجرت نمایند
4- صاحبین کسب و کارهای کوچک و متوسط
5- تمامی افرادی که میخواهند موفقیت بیشتری در فروش به دست آورند
روش تدریس دوره آموزشی برند سازی شخصی

روش تدریس دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ 120 ساعته

I. جلسات به صورت حضوری می‌باشد

II. این دوره به صورت 12 ساعت تدریس و 3 ساعت بازی گروهی در نظر گرفته شده و بیش از 5 بازی و تیم سازی در آن انجام خواهد گرفت

III. کلاس و دوره نهایتا در گروه های 15 نفره ایجاد میگردد ( به علت کارها و تمرین ها و اجرای بازی های به محیط باز نیاز است و تمامی موارد با تمامی افراد تمرین میگردد)

سرفصلهای دوره آموزشی برند سازی شخصی و پرسونال برندینگ

در این دوره برند سازی شخصی این مباحث را به صورت کامل خواهید آموخت:
1) برند چیست؟
2) انواع هویت برند
3) مزیت های برند
4) ارزش های برند چیست؟
5) قوانین برند سازی در دنیای امروز
6) CVL چیست و نقش آن در برند سازی شخصی
7) برندسازی شخصی چیست و بررسی موارد مطالعاتی موفق دنیا
8) جایگاه یابی برند در ذهن و قلب
9) مدل ذهنی افراد و آشنایی با مدل SPIN
10) موارد مهم و ارتباط سازی برند
11) قانون WHW در برند سازی
12) CBBE در برند سازی شخصی و اصول ارتباطی
13) مهارت‌های مورد نیاز برند سازی شخصی
14) هوش هیجانی و مهارت‌های ارتباطی
15) آشنایی با مدل ABOA
16) تعریف نقشه راه برندسازی
17) زبان بدن چیست
18) 25 تکنیک طلایی زبان بدن
19) چگونگی نه بگوییم و قواعد آن
20) تعهد چیست و چگونه می‌توانیم از متعهد شدن الکی دوری جست
21) ایجاد اعتماد به نفس بر اساس منافع و تعارضات
22) الزامات ایجاد برند سازی شخصی
23) داستان سرایی و نقش آن در موفقیت برند شخصی

با بیش از 100 ها مشاوره برند سازی شخصی و به عنوان استراتژیست برند

من محمد حسین مهریزدان با سالها تجربه در ضمینه اجرای استراتژی های بازاریابی  و برند سازی و مشاوره بازاریابی و فروش به بسیاری از کسب‌و‌کارها و همچنین بیش از 100  ها ساعت تدریس در این زمینه. در این دوره، مسیری را برای شما ایجاد می نماینم که می توانید به درست ‌ترین شیوه ممکنه در این مسیر قدم برداشته و بتوانید از مزایا و ارزش‌های این بازار با فعالیت‌های عملی و هزینه های درست استفاده نمایید.سالها تجربه خود را با شما به اشتراک میگذارم تجربه‌ای که با  آموزش و برگزاری دوره ‌های آموزشی برای مدیران و سازمان‌های متعددی و همچنین همکاری با سازمان‌ها و فرهنگ‌های مختلف در مسیر بازاریابی و فروش به دست آورده‌ام.

بروشور دوره را دانلود نمایید
برای کسب  اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق شماره های 22057358 و شماره 22657361  با ما در ارتباط  باشید
برای کسب  اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق شماره های 22057358 و شماره 22657361  با ما در ارتباط  باشید