هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 232

دوره آموزشی مهارتهای فروش و خدمات به مشتریان

1 1 1 1 1

داستان و پیام دوره

امروزه هر کسب‌وکاری برای رشد و بهینه‌سازی خویش برای پیروزی درصحنه رقابت با رقبای دیگر به ابزارها و متدهای نوین نیاز دارد. به اعتقاد من راز، موفقیت شرکت‌های بزرگ آن است که آن‌ها با توجه به قدمت چندین ساله خویش،یاد گرفته‌اند جوان بمانند. یعنی در حین قدمت، آن‌ها از ابزارهای نوین نیز استفاده می‌کنند. یکی از این ابزارها دوره‌ای ست که در حال حاضر برای شما آماده گردیده است.

شاید برای شما هم سؤال پیش‌آمده باشد که چرا دوره‌ای مانند مهارت‌های فروش در کنار دوره جامع دیگری مانند خدمات مشتریان قرارگرفته است؟

به‌واقع بسیاری از مشکلات و اعتراضاتی که بعدها، سازمان شما با آن درگیر می‌شود، و در بسیاری اوقات سازمان شمارا دچار مرگ خاموش می‌کند و موجب از دست رفت مشتریانتان می‌شود و یا آن‌ها را به سمت رقبایتان راهی می‌کند به دلیل ضعف بسیار بزرگی ست که از ندانستن قوانین اتصال این دو بخش مهم برای سازمانتان پیش خواهد آمد. این مشکلات عمدتاً به دو دلیل زیر اتفاق می‌افتد.
1- به دلیل نداشتن مهارت‌های فروش کارآمد، تیم فروش شما به نیازها و یا سؤالاتی که در ذهن مشتری وجود دارد به‌درستی پی نبرده و درنتیجه عدم دریافت پاسخ مناسب تیم فروش شما به مشتری و دریافت نکردن پاسخ مناسب، برای اعتراضاتش او شمارا ترک خواهد کرد.
2- بسیاری از خدماتی که  می‌بایست به مخاطبان بازار هدف خویش ارائه نماییم قبل از تبدیل‌شدن مخاطبانمان به مشتری و در حین فرایند فروش است که متأسفانه به دلیل عدم درایت تیم فروش و سازمانتان، از این فرصت به‌دست‌آمده به‌درستی استفاده نمی‌نمایید و فرصت به‌دست‌آمده را تبدیل به تهدید می نمایید.

copydoodle arrows

این دو دلیل، دلایل مریضی بسیار هولناکی ست که به مرگ خاموش سازمان شهرت دارد و بهترین روش جلوگیری از آن، پیشگیری ست و این دوره به‌درستی مخصوص شماست که می‌خواهید سازمانتان  را محافظت و پیشتازی کنید

دوره و کارگاه آموزشی مهارتهای فروش و خدمات مشتریان

شماهم دوست دارید بروشور کامل دوره را داشته باشید. در این بروشور شما می توانید اطلاعات کاملی را که به آن برای حل این عارضه در سازمان تان نیاز دارید به دست آورید و به راحتی آن را با تصمیم گیرندگان سازمان و دیگر عزیزان مطرح نمایید. برای دستیابی به این بروشور اینجا را کلیک نمایید.

سرفصلهای دوره

سرفصلهای دوره و کارگاه آموزشی مهارتهای فروش

سرفصلهای آموزشی دوره و کارگاه مهارتهای فروش

در این دوره تیم فروش شما این موارد را می آموزند

دردوره  مهارتهای فروش تیم فروش شما این موارد را می آموزند

دردوره  مهارتهای فروش تیم فروش شما این موارد را می آموزند

با این دوره شما چه چیزهایی را به دست می آورید؟؟؟؟

دوره آموزشی مهارتهای فروش و خدمات مشتریان

دوره آموزشی مهارتهای فروش و خدمات مشتریان

چگونگی برگذاری دوره:

تمامی آموزه های این دوره به صورت کاملاً عملی و تحت شرایط واقعی فروش در طول دوره با تمام شرکت کنندگان تمرین می شود.لذا شرکت کنندگان این آموزه ها را به صورت عملی در این دوره به کار برده و در نتیجه به نقاط ضعف و قوت خویش به درستی پی خواهند برد.


مدت زمان برگزاری دوره برای هر گروه شرکت کننده،14 ساعت است که به صورت منظم و بعد از مراحل اداری، اجرا خواهد شد،این دوره می تواند در تمامی سازمانهای تولیدی و خدماتی و خرده فروشی اجرا گردد که محتوای دوره با توجه به نوع صنعت و خدمات تغییر می یاید و مختص به آن سازمان خواهد شد

.
چه اشخاصی می توانند در این دوره شرکت نمایند:
مدیران فروش- کلیه فروشندگان سطوح فروشگاهی-سرپرستان فروش-کلیه کارمندان بخش خدمات مشتریان،مدیران عامل،مدیران اجرایی،.......

 شما می توانید علاوه برپلهای ارتباطی که در زیر به شما معرفی نموده ایم،فرم زیر را تکمیل نمایید و علاوه بر برخورداری از مزایای عضویت در سایت، خبرنامه، مقالات ویژه اعضا، از تخفیفهای ویژه ما نیز استفاده نمایید

برای کسب اطلاع و نحوه استفاده از این دوره لطفاً با شماره تماس 44279036-021 و 44381638-021 و 09121909255 تماس حاصل نمایید.