همه چیز درباره بازاریابی دیجیتال (گفتگوی دکتر مهریزدان با برنامه رویش رادیو اقتصاد)

همه چیز درباره بازاریابی دیجیتال (گفتگوی دکتر مهریزدان با برنامه رویش رادیو اقتصاد)

1 1 1 1 1

اخیراً جناب دکتر محمد حسین مهریزدان مهمان برنامه «رویش» از رادیو اقتصاد بودند و در این برنامه در مورد بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) و روش های آن، بهره برداری از بازاریابی دیجیتال برای توسعه کسب و کار و جذب مخاطب در بازاریابی دیجیتال صحبت های مفید و مختصری را برای علاقه مندان داشتند. در ادامه با بررسی موضوعات این گفتگو با ما همراه باشید.

 

تعریف بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

در ابتدای این گفتگو دکتر مهریزدان توضیحاتی را درباره بازاریابی دیجیتال و تعریف علمی و آکادمیک دیجیتال مارکتینگ را برای شنوندگان ارائه کردند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از آنچه در فایل صوتی زیر می شنوید، مقاله زیر را مطالعه کنید:

تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی چیست؟

انواع بازاریابی دیجیتال

 

همچنین دکتر مهریزدان درباره مزیت هایی که بازاریابی دیجیتال نسبت به بازاریابی سنتی دارد نیز صحبت کردند که توجه به این سخنان نیز خالی از لطف نیست.

 

ابزارهای بازاریابی دیجیتال

در ادامه گفتگوی دکتر محمد حسین مهریزدان با این برنامه، ابزارهایی که در دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال باید مورد استفاده قرار بگیرد تا این سبک از بازاریابی کارآمد باشد، معرفی شد که می توان به تولید محتوای بازاریابی (Content Marketing) و سئو (Search Engine Optimization) اشاره کرد که برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا مقالات زیر را مطالعه فرمایید.

محتوای بازاریابی

سئو سایت

 

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

 

سپس مخاطبان و شنوندگان برنامه تماس هایی داشته و سوالات خود را از آقای دکتر مهریزدان پرسیدند و پاسخ گرفتند. در پایان به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما فایل صوتی این گفتگو را دانلود کنید و بشنوید.

 

فايل صوتی بازاریابی دیجیتال - قسمت اول

فايل صوتی بازاریابی دیجیتال - قسمت دوم