مهم ترین ابزارهای تبلیغات در دیجیتال برندینگ - قسمت 1

1 1 1 1 1

درود به همه شما عزیزان امیدوارم حال دلتان خوب باشد. در ادامه سلسه گفتمان های در حیطه دیجیتال مارکتینگ، در این برنامه در مبحث ابزارهای تبلیغاتی برای دیجتال برندینگ یا برندسازی دیجیتال صحبت کردیم که دانستن نکات مهم این برنامه به هر دیجیتال مارکتری می تواند کمک نماید

در ادامه سلسه گفتمان های در حیطه دیجیتال مارکتینگ، در این برنامه در مبحث ابزارهای تبلیغاتی برای دیجتال برندینگ یا برندسازی دیجیتال صحبت کردیم که دانستن نکات مهم این برنامه به هر دیجیتال مارکتری می تواند کمک نماید که برنامه جامعه تری برای برندسازی خویش در دنیای دیجیتال داشته باشد و  از ابزارهایی که می تواند به آنها کمک نماید، بهره گیرد.

در نگاه کلی تمامی ابزارهای بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ می تواند در راستای اهداف کمپین های تبلیغاتی شما و حضور قدرتمندانه در فضای دیجیتال به شما یاری رسانند، ولیکن نکته مهم تعریف درست شاخص های عملکردی در هر مرحله کمپین با برندسازی در حوزه دیجیتال، میباشد

به طور مثال اگر برند شما در مرحله ای قرار دارد که نیازمند افزایش آگاهی از برند خود هستید می بایست کمپین خود را بر اساس اهداف دست یابی و معروفیت برند در جامعه هدف خود قرار دهید، در این مرحله شاید ایجاد صدای برند و تولید لیدهای هدفمند، شاخص های خووبی برای سنجش هستند که شما ببینید آیا توانسته‌اید به درستی مسیر دیجتال مارکتینگ خود را طی نمایید و اگر اینگونه است کدام ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به شما بیشتر یاری رسانده اند.

و اگر شما به دنبال بهبود ارتباط با مخاطبان و شنوندگان کسب و کار خود در دنیای دیجیتال می باشید می بایست به تعریف خواسته ها و نیازهایی اقدام نمایید که مخاطبان شما به دنبال آن هستند و اینگونه میتوانید با تعرینف بهتری از شاخص های عملکردی روش و کانال‌های بهتری برای ارتباط با مخاطبان خود دست یابید.

اینگونه آن ها نام شما و موضوع فعالیت شما را خواهند شنید و اگر به درستی از ابزارها و زمان استفاده نمایید می توانید به صورت دائم پلهای ارتباطی خویش را با مخاطبان تان ساخته و یا آن ها را مستحکم نمایید. ولیکن باید بدانید که مخاطبان برای رسیدن به پاسخ های خود چه مسیری را طی می کنند که ما به آنها مسیر گذر و یا تبلیغاتی مشتریان می‌گوییم و برای هر کدام از این مسیر‌ها باید راه و رسم درست و خوبی را از قبل تدارک دیده باشید.

تعریف درست صفحه های فرود، فراخوان ها یا همان CTA ، و بسیاری از موارد دیگری که هر کدام می تواند به شما و نحوه ارتباطی خویش با مخطبان تان در دنیای دیجیتال کمک نماید. به طور کلی شما به عنوان یک دیجیتال مارکتر و صاحی کسب و کار اینترنتی می بایست ابزارها و اهرم های مدیریت خویش را بر روی تمامی کانال ها بسنجید و به طور درست و اصولی در این مسیر حرکت کرده و بر اساس اصول  ارتباط گیری مبتی بر شاخصه های عمکلردی و اهداف و یا همان GOAL های بازاربی دیجیتال مارکتینگ اقدام نمایید.

این برنامه را نیز مشاهده نمایید و ما را در ارائه بهتر و ادامه این سلسله برنامه های دیجیتال مارکتینگ راهنمایی کنید.

 

 

برای دریافت مشاوره کسب و کار و مشاوره سئو و مشاوره دیجیتال مارکتینگ  و یا شرکت در دوره های آموزش سئو آموزش دیجیتال مارکتینگ و مشاوره سئو وتولید محتوا با دکتر مهریزدان لینک روبه رو را مشاهده نمایید. دریافت مشاوره کسب و کار