موفقیت و بررسی کیفیت دوستی ها

دوستی هایتان را با علامت های ریاضی ادامه دهید!!!!!

1 1 1 1 1

دوستی هایتان را با علامت های ریاضی ادامه دهید!!!!!

 

دوستی ها از جمله مواردی است که برای رسیدن انسان به موفقیت بسیار،لازم و ضروری است.و هیچ انسانی از نمی تواند به تنهایی مسیر موفقیت و زندگی خود را طی نماید ولی سوال اینجاست آیا هر انسانی لیاقت دوستی با ما را دارد؟ و چگونه می توان در رابطه های دوستی کیفیت آن دوستی را سنجید؟

در این مقاله می خواهم تکنیکی را به شما بیاموزم که می توانید به وسیله آن، بر اساس اهداف و اولویت های خود دوستان ارزشمندی را به مدار زندگی تان اضافه نمایید و علاوه بر آن شما هم یاور و دوست خوب دیگران شوید. این تکنیک در برند سازی شخصی، به نام تکنیک ریاضی و استفاده از علایم ریاضی است. با من در ادامه مقاله همراه باشید.

این مقاله را نیز مطالعه نمایید: کمال همنشین در من اثر کرد

وقتی شما ارزش محصول تان و برندتان را بدانید، به درستی می دانید آن را با چه کسانی به اشتراک بگذارید و سهم هریک از آن ها را در زندگی تان می دانید،خیلی از دوستان از من می پیرسند آقای مهریزدان شما که می گویید یکی از عوامل دسترسی به شانس و فرصت شبکه سازی ست پس چرا هنگامی که می گویید یکی از عواملی که مشخص می کند  که مسیر موفقیت را درست انتخاب کرده ایم، این است که تعداد دوستان و همراهان ما کمتر می شود.

باید به این دوستان عزیز بگویم، کسانی که در دوره های بنده شرکت کرده اند به درستی جواب این سوال را گرفته اند، ولی جهت آن دسته از دوستان عزیز که امکان شرکت در این دوره ها را نداشته اند می گویم که مسیر موفقیت، مسیری ست که شما در آن تنها هستید نه اینکه کسانی نباشند که در راه رسیدن آن به شما و سازمان شما کمک کنند، نه اتفاقاً خلاقیت و قدرت رهبری شما زمانی تکمیل می گردد که به درستی بتوانید به نیروهای خود در ز مینه رسیدن به هدف والای خود بی افزایید و اینکار می تواند توسط، کسانی برای شما انجام گیرد که در نقاط ضعف شما، نقطات قوت قدرتمندی دارند و همینطور شما  نیز می توانید در نقاط منفی آنها، کمک رسانشان باشید.

دوستی و محبت رابطه های پایدار

 تکنیک علامت های ریاضی در کیفیت دوستی ها در برند سازی شخصی

انسان های دیگر دوست دارند شما را از مسیرتان دائماً خارج کنند، ولی این شما هستید که باید به تنهایی دیوار آنها را بشکنید وبر مشکلاتی که مثل قارچ در طول این مسیر برای شما می روید غلبه کنید. برگردیم به جواب این دوستان، هنگامی که خودتان ارزش برند و محصول زندگی تان را می دانید می توانید به درستی تشخیص دهید که آن را با چه کسانی به اشتراک بگذارید و یا چه کسانی می توانند به ارزش آن اضافه کنند

فرض کنید شما محصولی دارید که ارزش آن 1000 تومان است، مسلماً کسانی هم هستند که ارزش حضور آن ها در زندگی مان صفر است، یعنی هنگامی که می خواهید با آن ها برآیند زندگی تان را به هر طریقی و طبق علامت های ریاضی به اشتراک بگذارید نتیجه عکس می دهد، یا ارزش آن را کم می کند و تبدیل به صفر می کند، یا آن را تغییر نمی دهد، و یا شما را به ناکجا آباد می برد. نگاه کنید: 

0=0*100

1000=1000+0

1000=1000-0

∞=1000/0

یعنی شما را وارد مسیری می کنند که با توان و دانش شما و به صورت کلی با همه چیزهای زندگی شما همخوانی ندارد، آن ها شما را از مسیر اصلی تان دور می کنند.

هدف این نیست که ما بتوانیم با سرمایه گذاری بیشتر در کسب و کارهایمان و یا زندگی مان درآمد و یا برآیند بیشتری تولید نماییم، هدف کلی ما این است که بتوانیم برای خودمان و برندمان حامی ایجاد کنیم.

 مطالعه این مقاله نیز خالی از لطف نیست: اثر برنامه ذهنی در موفقیت

وقتی که موسیقی تولیدی زندگی مان بسیار زیبا باشد و برند ما مورد تایید انسان های ارزشمندی قرار گرفته باشد و یا بدانیم چه کسانی می توانند به درستی از برند ما در زندگی شان استفاده کنند، توانسته ایم برای زندگی مان حامی ایجاد کنیم و بدون هزینه دیگران را وادار کنیم که وقتی بیرون می رونند، در مورد ما و برند زندگی مان صحبت کنند.

نگاهی به برندهای والت دیسنی و استارباکس بی اندازید، حرکت روبه جلوی آن ها، کاملاً به حمایت مشتریان و جذب مشتری جدید از طریق آن ها وابسته است.علامتهای ریاضی علامت هایی هستند که به شما در دسترسی به سطح ایده ال زندگی تان و رشد آن کمک می کنند، مانند خلاقیت  وآغازگری، شجاعت و استفاده درست از مغزتان، این جمله را یادتان باشد، پول حرف نمی زند، ولی مردم چرا؟

یعنی خیلی وقت ها شما بدون نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در تبلیغ خودتان می توانید این کار را بدون هزینه به دیگران بسپارید به شرط آنکه در قدم اول ارزش و قیمت برند خودتان را به خوبی بدانید و در قدم بعدی بدانید ارزش دیگران در زندگی تان چه قدر است که به بهترین شکل بتوانید از علامت های ریاضی زندگی تان استفاده کنید.

برای کسب اطلاع و نحوه استفاده از این دوره لطفاً با شماره تماس 44381637-021 و 88608518-021 تماس حاصل نمایید.