اعتیاد به کار قسمت دوم

1 1 1 1 1

ادامه داستان

دوست عزیز من درود مرا مثل همیشه پذیرا باشید، در قسمت قبل در مورد یک قانون با شما صحبت کردم که خودم عاشقش هستم و می‌خواهم این قانون را با یک مثال به شما توضیح دهم ولی در وهله‌ی اول باید بدانید ارزش وقت تان چه قدر است؟ در مورد یک سری اصطلاحات پرزرق‌وبرق حرف نمی‌زنم.از موضوع سرد و خشک پول می‌گویم. ارزش زمانتان چه قدر است تا بتوانید به اهدافی که برای خودتان تنظیم کرده‌اید، برسید؟

اعتیاد به کار

قانون بقا

به این فکر کرده‌اید که مثلاً دوست دارید در یک سال کاری درآمدی معادل 60میلیون تومان را به دست آورید، این کار را با هر درآمدی می‌توانید انجام دهید، این فقط یک عدد است و برای اینکه بدانید ارزش هر ساعت از کار شما چه قدر است باید این را بر ساعت کار مفیدتان تقسیم کنید، آیا می‌دانید در طول یک سال کاری چند ساعت می‌توانید مفید کارکنید ؟ به خودتان زحمت ندهید من این را به شما می‌گویم، 2هزار ساعت، و اگر بخواهید بدانید در طول هرروز چند ساعت باید کارکنید، بازهم من این را برایتان محاسبه می‌کنم، 5ساعت و 45 دقیقه، به نظر ایده ال می‌آید، شما حتی می‌توانید با دانستن این نکته مدیریت زمانتان را در دست بگیرید و در طول روز که 24 ساعت است صرف‌نظر از کارهای دیگر، از این مدت زمان برای کسب درآمدتان استفاده کنید.

در این مثال 60میلیون تومان بر 2هزار ساعت، نتیجه می‌گیریم، ارزش هر ساعت کاری ما معادل 30هزار تومان می‌شود.این یعنی شما برای هر ساعت از زندگی‌تان، ارزش‌گذاری کرده‌اید، و بعدازآن باید ببینید، کارهایی که در حال انجام آن هستید، دقیقاً می‌تواند این ارزش را برای شما ایجاد کند یا خیر، اگر ارزش آن پایین‌تر از این مبلغ بود، باید نفستان را در سینه حبس کنید و با اعتمادبه‌نفس کامل به‌طرف مقابل تان و یا خودتان در انجام آن، پاسخ نه بدهید.

وقتی در طول روز بی‌دلیل 20 دقیقه را در شبکه‌های اجتماعی‌ بگذرانید و برای کارتان هدف نداشته باشید، دقیقاً مانند این است که یک اسکناس 10 هزارتومانی را سوزانده‌اید.از این کار دست بکشید همین‌الان!!!!!

تنها چیزی که در زندگی دارید، زمان است. وظیفه‌تان این است که آن را به حداکثر برسانید، به‌ویژه وقتی ارزش آن را متوجه شدید و کرنومترتان را روشن کردید. این قانون را قانون بقا نام‌گذاری کرده‌ام و از آن زمان که این قانون را آموختم، متوجه شدم، برای به دست آوردن ارزش زمانم چه‌کارهایی را باید انجام دهم و چه‌کارهایی را نه، از گذاشتن جلسه‌های بی‌مورد که هیچ ارتباطی به من ندارد و یا اصلاً من هیچ‌دانشی در آن زمینه ندارم، و یا صرفا برای کلاس گذاشتن باشد بیزارم.

هدف گذاری موفقیت

خودشیفتگی کافی ست:

یک موضوع خنده‌دار و البته ناراحت‌کننده آن است که هنگامی‌که با بعضی از مدیر عامل های محترم صحبت می‌کنیم و به آن‌ها می‌گوییم این کار را باید انجام دهید، صاف زل می‌زنند در چشمان شما و به شما می‌گویند من وقت این کار را ندارم، چون آن‌ها امثال مرا استخدام می‌کنند، که مانند پیشگوها، و پزشکان بتوانیم برای هر دردی نسخه بدهیم و جالب است که   وقتی عضو خاصی از آن‌ها درد می‌گیرد سریعاً به دنبال متخصص آن عضو می‌گردند و به دنبال کسی نیستند که برای هر کاری بتواند نسخه مناسب بدهد، دقیقاً برعکس روش کسب‌وکارشان، بعد بدون هیچ معطلی می‌نشینند پشت میزشان و ساعت‌ها مشغول پاسخ دادن به ایمیل‌هایشان، یا کارهایی می‌شوند که اصلاً ربطی به آن‌ها ندارد.

باید بدانید کار حیاتی شما چیست؟ تنها چیزهایی که برای کسب‌وکار وزندگی شخصی‌تان بیشترین فایده را دارد چیست؟بیشترین کاری که می‌توانید برای هوا کردن موشک بکنید، چیست؟ این کار را بکنید تا زندگی‌تان عوض شود.برای خواندن قسمت سوم و آخر این جا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاع و نحوه استفاده از این دوره لطفاً با شماره تماس 44279036-021 و 44381637-021 تماس حاصل نمایید.