داستان های از شنبه5!!!!کاهلی بزرگترین دلیل عدم موفقیت

1 1 1 1 1

کاهلی

بسیار عالی شما 90 درصد از مسیر را آمده اید و حال فقط مانده است دو کلید نهایی که آن ها را نیز به شما یاد خواهم داد و دیگر نمی توانید هیچ بهانه ای برای اهمال کاری خود داشته باشید، اگر واقعاً خودتان را دوست داشته باشید یا بهتر است بگویم عاشق خودتان باشید، دیگر نمی توانید به ترس ها ، و شرایط استرس زایتان فکر کنید، و حتی دیگر نمی توانید دلایلی را بیان نمایید که بخواهید    خواسته تان را به تاخیر بی اندازید. بعد از فرا گیری دو کلید آخر، یک بار دیگر مسیر را با هم مرور خواهیم کرد و فلوچارت برنامه را نیز برای شما ترسیم خواهم کرد، حال این شما و این هم میدان زندگی تان، موفق باشید!!!!

کلید سوم در مورد شیوه انجام کارتان علاقه به خرج دهید:

کاهلی و تنبلی

می‌دانید این کلید آن‌قدر اسرارآمیز است که بعد از روشن شدنش تمامی گنج‌های دنیا برایتان ظهور پیدا می‌کند، به‌یک‌باره شما سکان هدایتی که مغزتان به سمت جزیره آدم‌خوارها هدایت می‌کرد را در دست می‌گیرید، این آخرین تلاش کاپیتان کوچک زندگی‌تان برای مقاومت با شماست، به‌یک‌باره تمامی لشکریان او به سمت شما می‌آیند و شمارا به‌عنوان رهبر خود انتخاب می‌کنند و نقشه‌های گنجی که سال‌ها او پیش خود پنهان کرده بود را برایتان می‌آورند.

بادها در جهت تغییر مسیر شما برای دستیابی به سرزمین گنج‌ها به وزیدن درمی‌آید و شما نسیم معطر خدا را بر روی پیشانی‌تان حس می‌کنید این آغاز امپراتوری شماست

دیگر نمی‌توانید خود را فقط مدیر زندگی‌تان ببینید، از این به بعد شما رهبر آن هستید ، شما دیگر خود را یک انسان نمی‌بینید، به‌عنوان کسی می‌بینید که می‌تواند دنیا را با خود همراه کند و سفیر زندگی و آرمان‌هایش در همه‌جا باشد، اتفاقی که به‌راحتی به دست نمی‌آید و روشن کردن این کلید بسیار سخت است زیرا باید آن‌قدر به خود و توانایی‌هایتان ایمان و باور داشته باشید که هر جواب نه و رد شدن باعث رفتار آگاهانه‌تر شما در کل راه و شیوه کارتان بشود.

هری پاتر وکاهلی و تنبلی

همه شما درباره هری پاتر شنیده‌اید، اگر هم علاقه‌ای به شنیدن درباره آن نداشتید چاره‌ای جز این کار برای شما نبوده، موجی که در زمان اوج فیلم‌ها و کتاب‌های هری پاتر در جهان پیش‌آمده بود، شمارا هم وادار می‌کرد که برای یک‌بار هم که شده این فیلم را ببینید، این همان کلید سوم است که توسط جوان رولینگ، زن بسیار فقیری که در هنگام نگارش و ارسال اولیه آن برای بسیاری از ناشران، جوابی تکراری دوحرفی می‌شنید به نام نه! او می‌دانست که باید این کار را بکند و تمام علاقه خود را در شیوه انجام آن به خرج داد و بدون آنکه خود بداند کلیدی را روشن کرد که محتوی آن پر از گنج بود و هر کس در سراسر دنیا با تمام سرعت به جمع پیروان او و امپراتوری او ملحق می‌شدند. و او چاره‌ای نداشت که فقط به رشد پرسرعت پیروان خود نگاه کند و از گنج‌هایی که آن‌ها برای او به هدیه آورده بودند بنگرد، این کلید حاوی رمزی ست که بعد از دست‌یابی نامتان را با سرعتی فراتر از حداکثر سرعتی که در زندگی‌تان لمس کرده‌اید به گوش مردم می‌رساند و نام کسانی که روزگاری به شما می‌خندیدند که تو که برای امرا معاشت نیز با مشکل مواجه ای چرا وقتت را روی کاری می‌گذاری که هیچ آینده‌ای برای تو ندارد، مگر نویسنده‌های بهتر از تو هر کتابشان چند بار چاپ‌شده است؟ اصلاً حداکثر تعداد چاپی که از یک کتاب اتفاق افتاده چقدر است؟ که تو هرلحظه از زندگی‌ات را به آن کار مشغول کرده‌ای، می‌دانید درنهایت هنگامی‌که نتیجه خیره‌کننده و تعداد نفرات در صف که از شب‌های قبل برای خرید محصولتان را می‌بینند و رکورد شما برای فروش در هر ساعت و روز و سرعت چاپ‌های مجدد و نتیجه کلی کارتان را نظاره می‌کنند،یک جمله آشنا و احمقانه به زبان می‌آورند، چه شانسی داره! بله دوست عزیز هنگامی‌که این کلید را یاد بگیرید و آن را روشن کنید شانس به در خانه‌تان می‌آید و مردم راهی پیدا می‌کنند برای حضور در کنار شما اگر شما رهبری باشید که به هدف‌های بزرگ فکر کنید، اجازه نخواهید داد یکسری آدم‌های خاله‌زنک و به‌دردنخور دورتان را بگیرند و این‌گونه می‌شود که شما فرصت‌ها را به دست می‌آورید و نه اینکه شانس بیاورید.

کلید چهارم: برای کسی کارکنید که عاشقش هستید:

این کلید، آخرین کلیدی ست که به شما توان، پشتکار و عزمی راسخ‌تر می‌دهد برای ادامه راه، کلیدی بسیار ممتاز برای رها نکردن هدف‌هایتان و تبدیل آرزوهایتان به هدف. به‌واقع درک و تصور این هدف برای خودم نیز زیاد مشخص نبود تا اینکه خداوند به من مانند همیشه لطف بیکران خود را بخشید و فرزند اولم آرتین به مدار زندگی من و هم‌قطارانم اضافه شد.

کاهلی و تنبلی

در آن لحظه معنی این دلیل را به‌خوبی متوجه شدم، فرزندم و متوجه شدم هر چه در زندگی‌ام در حال انجام است و در حال تغییر برای این است که به دلیل محکمی که خداوند به من اعطا کرده‌ ایمان بیاورم و می‌توانم برای عبور از سختی‌ها، فراز و نشیب‌ها و مشکلات کاریم راه‌حلی پیدا کنم و تمام خستگی‌هایم را کنار بگذارم و اگر در این راه مشکلات شخصی داشته باشم بتوانم آن‌ها را کنار بگذارم، این دلیل به شما کمک می‌کند که توان حرکتی خود و باقی ماندن در مسیر هدفتان را به دست آورید، ترس از شروع‌های کوچک را کنار بگذارید و به کشف استعدادهای کوچک خود بپردازید، این کاری ست که این کلید می‌کند، می‌خواهم ازنظر علمی ریاضی هم مثالی برای شما بزنم و نشان دهم که با تغییرات کوچک، رفتاری در زندگی‌تان موجودی بانک زمان و تمامی بانک‌های دیگرتان پر می‌شود، نترسید با قدم‌های کوچک شروع کنید و اگر برخی مشکلات و رفتارهای بد شخصیتی که در درجه اول خودتان را اذیت می‌کنم شناختید و نتوانستید تا به این لحظه آن را به‌طور کامل دور کنید و به‌اصطلاح:

  
توبه کردم که دگرباره می نخورم            به‌جز امشب و فردا شب و شب‌های دگر

و خودتان را در این راه انسان ضعیفی دیده‌اید و به بهانه این ضعف حرکت خودتان را متوقف کرده‌اید، می‌خواهم به شما کمک کنم که با درک درست از توانایی‌هایتان و به زبان ریاضی این کار را برای خودتان ممکن کنید:

قانون ریاضی: دو عدد کوچک 1.01 و عدد 0.99 را در نظر بگیرید، تفاوت این دو عدد یک مقدار بسیار کوچک به‌اندازه 0.02 است، اندازه‌ای بسیار کوچک و خطایی قابل‌چشم‌پوشی و این همان کار کوچک و بخشی ست که مغزتان با تمام قوا آن را برای جلوگیری از تغییر برای خود حفظ کرده است و هر بار که شما به آن می‌اندیشید، آن را آن‌قدر کوچک می‌شمرد تا به شما اثبات کند، وقت گذاشتن بر روی آن اشتباه است ، چون او کارش را بلد است و هزاران سال پیش از شما با تمام قوانین آشنا شده است و معدود کسانی که توانسته‌اند او را شکست دهند نیز به‌خوبی به کارها و قوانین آن‌ها آشنا شده است و آماده هرگونه حمله احتمالی به روش‌های شماست، ولی این ناخدای کوچک ضعف کوچکی دارد که هیچ‌گاه نتوانسته آن را مرتفع نماید و نتیجه مبارزه را به عهده شما می‌گذارد که چگونه از نقطه‌ضعف آن برای پیروزی استفاده نمایید و آن حرکت‌های کوچک و نه یک‌باره، ولی مداوم ست که او را مغلوب می‌کند،به‌گونه‌ای که او را متوجه تغییر و برای شما هم ایجاد توهم ننماید،به مثال بالا نگاه مجددی بیندازید، اگر شما هرروز برای رفع آن 0.02 تلاش نمایید و کارهای کوچک ولی باهدف و برنامه انجام نمایید، نتایجی بسیار بزرگ‌تر از حالتی که شما آن 0.02 را نمی‌بینید، رخ خواهد داد، نگاه کنید:

کاهلی و تنبلی

دیدید، او با زیرکی کاری کرده است که شمارا حسب نتایج بزرگ غافل کرده است، ولی شما با این فن می‌توانید اولین قدم‌های تغییرات بزرگ را برنامه‌ریزی نمایید.

حال می ماند رسم فلو چارت کار:

1- به دست آوردن زمینه های مورد علاقه و مورد احتیاج که در زندگیمان که بدون آن ها زندگی ما معنی و مفهومی نخواهد داشت. واگر انجام شان ندهیم تا پایان عمر حسرت آن ها را خوایم خورد

2- تبدیل آن ها به برنامه های کوتاه مدت نه بلند مدت 

3- به دست آوردن راه حلی برای زدن حداقل یکی از کلید های علاقه که می تواند به ما انگزیه رفتن دهد

4- جدا سازی ترس با واقعیت،  در حقیقت جدا سازی توهم و واقعیت. برای مطالعه کامل ترس و برطرف سازی این مورد در زندگی تان این مقاله را نیز بخوانید.

افزودن ارزش

این یکی از مهم ترین نقاط فروش قدرتمند برای هر محصول یا خدمات می باشد. در ظاهر افزودن ارزش بسیار شبیه به کوپن و ارزیابی رایگان است اما آنها رضایت مشتری و گسترش شکاف بین شما و رقابت با دیگران را نشانه می گیرند.
افزایش ارزش های متداول عبارتند از: تضمین، تخفیف برای مشتریان دائمی، کارت های تخفیف و پاداش می باشد.
عامل تصمیم گیری برای هر فرد در انتخاب بین یکی از دو مغازه مشابه این است که کدام یک از این فروشگاه ها دارای کارت امتیازی برای مشتریان است. شما لازم نیست که برای افزودن ارزش هایتان سردرگم باشید، مشتری ممکن است در مورد محصول یا خدمات شما چیزی نداند به همین خاطر شما باید زمانیکه در حال ساخت مواد تبلیغاتی خودتان هستید همیشه خدمات افزایشی تان را یاد آور شوید

برای کسب اطلاع و نحوه استفاده از دوره های آموزشی و خدمات مشاوره من می توانید ازطریق  شماره تماس 88608518-021 و 44381637-021 تماس حاصل نمایید.