اصول و فنون مذاکره حرفه ای

1 1 1 1 1

داستان و پیام دوره

تبدیل مذاکره به بازی دلخواه برد و نتیجه :

دوره آموزشی مذاکرات


اگر دنیای امروز را دنیای بدون مذاکره تجسم کنیم، در اصل واقعیت زندگی را زیر سؤال برده‌ایم، کسانی که به دنبال موفقیت‌های بزرگ هستند به‌خوبی می‌دانند که چگونه از مذاکرات خود بهترین نتیجه را بگیرند، دنیای مذاکره را همه مربیان و اساتید این حرفه به یک نوع بازی تشبیه کرده‌اند،عده ای آن را مانند  بازی مانند تنیس می دانند و بعضی ها هم ،آن را بازی گلف می دانیم .


 اکثر قریب به‌اتفاق این عزیزان و اساتید آن را بازی برد-برد می‌دانند، ولی تجربه و نکاتی که حاصل بیش از 12 سال کار حرفه‌ای من در جایگاه مشاور و اعضای تیم مذاکره‌کننده حاصل‌شده است به‌هیچ‌عنوان به نظر این عزیزان شبیه نیست، بنده بازی مذاکره را مانند یک بازی شطرنج می‌بینم که در آن فقط یک برنده وجود دارد و به دست آوردن نتایج بهینه در انجام مذاکره با محک زدن قدرت طرف مقابل و حدس زدن رفتارشناسی طرف مقابل ، پیش‌دستی و تبحر درحرکت مهره‌های این بازی ست، در بازی شطرنج نیز اگر حریف شما مبتدی باشد و فقط برای نباختن روبه روی شما قرارگرفته باشد از سبک بازی و حرکت‌های اولیه مهره‌ها کاملاً مشخص می‌شود و این کار هدایت و ادامه مسیر بازی را برای شما، روشن می‌سازد.

تمامی فنون مذاکره در پتانسیل اجرای شما و نحوه اجرای تکنیک‌هایی ست که آموخته‌اید

.سیاست، مهم‌ترین اصل در مذاکرات است که هر دو طرف برای آن خود را آماده کرده‌اند، این‌یک لشکرکشی صلح‌آمیز است برای ارائه نسخه جنگ بدون خونریزی، اگر قدرت رهبری و هدایت پتانسیل بازی را بلد نباشید، دنیایی هم خود را مجهز به آخرین سلاح‌های روز کرده باشید، مسلماً شکست منتظر شماست، هدایت پتانسیل مذاکره از ارائه لغت به لغت، کلام به کلام، و نفس به نفس ، شما خود را بروز می‌دهد و توسط رفتار و زبان بدن شما اجرا خواهد شد.
در طی این سال‌ها دریافته‌ام، نکاتی که موجب پیروزی شما در مدار مذاکره می‌شود بسیار بیشتر از تکنیک‌ها و فنون انجام مذاکره است .
یاد گرفته‌ام که مذاکره‌کننده‌های خوب فقط روی نقاط قوت حریفشان دقت نمی‌کنند، آن‌ها بر اساس قدرت حریف، خود را قوی و آماده می‌سازند ولی مدل و برنامه پیروزی‌شان را بر اساس نقاط ضعف آن‌ها می‌نویسند.
در این دوره شمارا به ماهرترین مذاکره‌کننده‌های زمان حال تبدیل خواهیم کرد و پرده از رازهایی بر خواهیم داشت که به شما می‌آموزد چگونه می توانید به عنوان،یک مذاکره‌کننده خوب بتوانید رهبر میدان‌های سخت مسابقه و مذاکراتتان باشید، گرفتن نبض کار دست شما باشد،اجازه ضربان این نبض را به حریف بسپارید ولی ریتمش را شما تعیین کنید.
اصولی که می‌توانید با این اصول متفاوت باشید و مهم آن است که نبض مذاکرات زندگی‌تان را در دست بگیرید.

این دوره مختص شماست، شمایی که برای برتری و قدرت خود، به تک‌تک اجزای سازنده سازمان وزندگی‌تان می‌اندیشید.

سرفصلهای دوره

دوره آموزشی مذاکرات

دوره آموزشی مذاکرات

با این دوره شما چه مهارتهایی را به دست می آورید؟؟؟؟

    اصول و قوانین مذاکرات

ساختاربندی حرفه‌ای مذاکره
   کسب اعتمادبه‌نفس کامل
    روش‌های غلبه بر ترس‌های نهان مذاکره
  روش‌های به دست آوردن موقعیت‌های بهینه رندگی و کسب‌وکار
    روش‌های کنترل زبان بدن و افزایش توانمندی‌های خویش
    امکان برنده شدن در مذاکراتی که رابطه مستقیم با سودآوری شما دارند
    روش‌های وادارسازی دیگران به برند حرفه‌ای شما

مذاکره و استفاده از تکنیک‌های مناسب، برای اثربخشی کلی یک سازمان – داخلی و خارجی – حیاتی می‌باشد.اثربخشی سازمانی محصول انجام فعالیت‌ها در داخل یک سیستم منسجم است. مذاکره برای ایجاد سیستم داخلی (ساختار، کارکنان، عملکرد، برنامه‌ها، اقدامات، و غیره) حیاتی ست و سازمان را به سیستم‌های خارجی (بازار، تأمین‌کنندگان، فن‌آوری و…) مرتبط می‌سازد. مذاکره همچنین برای بهینه‌سازی عملکرد فعالیت‌های داخلی و خارجی بسیار مهم است (عمدتاً از طریق ارتباطات، توسط کارکنان).همواره در طول یک روز هر یک فرد با بیش از ۱۷ نفر مذاکره می‌نماید که بیش از ۸۵% از این مذاکرات با سودآوری شخص ارتباط مستقیم دارد.
اما ۹۰% از دلایل عدم توفیق در کسب نتیجه به دلیل عدم آشنایی افراد با مهارت‌های ارتباط مؤثر و اقناع مخاطب می‌باشد

جناب آقای دکتر مهریزدان در برنامه رادیو اقتصاد مهمان برنامه شب آفتابی بودند و پیرامون محور مذاکره و روش اجرای مذاکره نکات مهم و طلایی را بیان کردند که میتوانید برای دست یابی به این مقالات و پادکست های صوتی این مقاله را مطالعه نمایید. مهارت های مذاکره موضوع بحث جناب  آقای دکتر مهریزدان در رادیو اقتصاد

چگونگی برگذاری دوره:

تمامی آموزه های این دوره به صورت کاملاً عملی و تحت شرایط واقعی فروش در طول دوره با تمام شرکت کنندگان تمرین می شود.لذا شرکت کنندگان این آموزه ها را به صورت عملی در این دوره به کار برده و در نتیجه به نقاط ضعف و قوت خویش به درستی پی خواهند برد.


مدت زمان برگزاری دوره برای هر گروه شرکت کننده،12 ساعت است که به صورت منظم و بعد از مراحل اداری، اجرا خواهد شد
دوره آموزشی مذاکرات

.
چه اشخاصی می توانند در این دوره شرکت نمایند:
کلیه مدیران و کارکنان سازمانی – کلیه اشخاص و افرادی که به دنبال نشان دادن خودشان و آشنا کردن دیگران با توانایی هایشان و در نتیجه خلق فرصتهای بی نظیر برای خود هستند.

 شما می توانید علاوه برپلهای ارتباطی که در زیر به شما معرفی نموده ایم،فرم زیر را تکمیل نمایید و علاوه بر برخورداری از مزایای عضویت در سایت، خبرنامه، مقالات ویژه اعضا، از تخفیفهای ویژه ما نیز استفاده نمایید

حتما شما با خواندن این مقاله قصد دارید سایت خود را سئو نمایید و یا تبدیل به یکی از سئوکارهای خوب شوید. پس حتما در مسیرتان نیازمند آموزش سئو و یا مشاوره سئو هستید و علاوه بر آن میتوانید برای انجام پروژه سئو با ما در ارتباط باشید، لینک تماس با کارشناسان آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ وینت سئو در ارتباط باشید. وینت سئو سعی نموده است به عنوان یکی از بهترین شرکت سئو به بسیاری از کسب و کارهای دیجیتال خدمات سئو را ارائه نماید. آموزش سئو یکی از مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که توسط آن سئو سایت را انجام نمایید و سئوی سایت میتواند موجب افزایش درآمد شما شود.